Biznes forum | Pomysły na biznes

Pełna wersja: Nadruk na kurtkach ocieplanych
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam. Czy ktoś doradzi jak najlepiej robić nadruki na ocieplankach? dokładniej chodzi o kurtki robocze z podpinką. 

Zastanawiałem się nad sitodrukiem?
Ile tych kurtek chcesz zamówić? Bo jeśli jedną, dwie , trzy to sitodruk sie nie sprawdzi. Nie z racj kiepskiej jakości ale ceny bo jednak opłaca się to przy przy min kilkunastu produktach. Jeśli jednak ilość jest wieksza to jak najbardziej będzie to dobry wybór. Proponowałbym transfery sitodrukowe ale w niskiej temperaturze:
https://www.reflect.pl/sitodruk-a-wysoka...ecach.html

Chociaż najlepiej będzie zapytać się w jakiejś sprawdzonej firmie, która zajmuje się takimi nadrukawmi. Powinni Ci wyjaśnić co i jak.
Jasne, że się da. W Polsce jest wiele firm, które zajmują się tworzeniem takich nadruków na odzieży. Myślę, że kluczowe znaczenie może mieć dla Was to, czy wybierzecie najlepsze usługi. Właśnie dlatego powinniście zajrzeć do https://hft71.pl/uslugi-i-produkcja-odziezy/ i zastanowić się nad tym, jaką formę nadruku u nich wybierzecie.
Sitodruk to dobry pomysł. Generalne jest łatwy w wykonaniu i relatywnie niedrogi.
(15.12.2020, 16:52)name75 napisał(a): [ -> ]Sitodruk to dobry pomysł. Generalne jest łatwy w wykonaniu i relatywnie niedrogi.

Sitodruk na kurtkach ocieplanych to bym powiedział ze to nie za dobry pomysł. WTo znaczy zależy jak to kurtka, ale jak puchowa to niewiele drukarni sobie z tym poradzi. Miałem kiedyś taką jedną kurtkę z pracy. Dostaliśmy od szefa na zimę i po 3 miesiącach nadruku już nie było. Nie wiem jak się nazywała ta firma. Szef zamówił gdzieś w Poznaniu. Wiem że pytał się kiedyś o taki temat w drukarni z Tuchowa i go on go odesłali do takiej strony z opisem jak nadruki sitodrukowe są robione. Mówili żeby zdecydował sam.