Biznes forum | Pomysł na biznes

Pełna wersja: Janusz Palikot -przedsiębiorca polityk?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.

end

Jak myślicie czy Palikot, człowiek posiadający własne przedsiębiorstwa jest dobrym czy złym politykiem? Jedni marudzą, że to źle. Ja myślę że jeżeli potrafił zarobić pieniądze w firmie, to powinnien potrafić zarabiać jako państwo.

Czerpał bym troszkę nawet z Aten kolebki demokracji, żeby do sejmu nie iść po kase, a po władze.
Problem z Palikotem będzie taki jak z Lepperem. Wszyscy wiedzą że mówi dobrze, ale nikt nie traktuje go poważnie bo mają człowieka za błązna.

end

Pewnie tak, skupił wkoło siebie ludzi którzy raczej nie grzeszą przywiązaniem do czegokolwiek. Kolejnych wyborów raczej nie wygra.
Moim zdaniem, to skupił osoby mające już dość składu polskiej sceny politycznej.

end

Tu sie nie zgodzę, on raczej kradł wyborców SLD i PO a nie innych. To byli raczej dość przywiązani i świadomi wyborcy.
Człowiek z mojego miasta, bardzo dobrze w nim znany i pomimo wszystko raczej osoba lubiana. Aktualnie zmienił garnitur polityczny, pracuje kompletnie inaczej, ale też możlwiości ma i inne. Spodziewałem się tak wysokiego poparcia, oraz tak wysokiego startu, zbratał sobie wielu ważnych ludzi, w tym publicystów co ważne.
Palikot niestety okazał się tylko dobrym mówcą. Doskonale pamiętam ten argument, że on nie idzie dla pieniędzy bo jest przedsiębiorcą. Wierutna bzdura, władza daje jeszcze większe pieniądze. Apetyt rośnie w miarę jedzenia, a widać, że ten człowiek apetyt ma ogromny. Poniży każdego byle się przypodobać społeczeństwu.