Biznes forum | Pomysły na biznes

Pełna wersja: Aranżacja biura
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Proszę o propozycję aranżacji biura firmy, która zajmuje się produkcją zabawek dla dzieci.
Nie chodzi o kompletne fotki, tylko bardziej o propozycji odpowiednich zestawień kolorystycznych.
To, że ma być jasno, jest oczywiste ;-)
Akurat tutaj nie ma się nad czym specjalnie zastanawiać. Jasne kolory, a na ścianach naklejki, ewentualnie dodatkowo jakiś fragment fototapety. To musi wyglądać żywo, estetycznie, atrakcyjnie.
Biuro należy urządzić tak, aby było komfortowe, funkcjonalne i przestronne. Najlepiej postawić na minimalizm i styl nowoczesny. Dobrym pomysłem do takiego biura będą takie biurka szklane https://www.edinos.pl/biurka-szklane - są świetnie wykonane, ale najważniejsze, że dodają wnętrzu odrobinę elegancji i nowoczesności.
I jak wyszło? Można prosić o jakieś zdjęcia? Jestem ciekawa.
Jak najbardziej sama aranżacja biura jest moim zdaniem niezwykle ważna, gdyż to właśnie w pracy spędzamy całkiem sporo czasu. Muszę przyznać, że jak ja chciałam zmienić wygląd mojego biura to dzięki firmie http://www.dsgn.pl/ udało im się to zrobić bez najmniejszego problemu.
Moi znajomi zatrudnili projektanktę do domu. I w sumie jestem bardzo zaskoczona efektem, bo jest stylowo i funkcjonalnie.
Ja bym wybrał albo styl minimalistyczny i klasyczne kolory biel i czerń, względnie z dodatkiem pastelowych zasłon czy roletek, albo kompletne przeciwieństwo i mocno wysycone żywe kolory mebli i ścian. W drugim przypadku np. błękit, żółć, czerwień etc....
Myślę, że każdy chce, aby w biurze było przytulnie i miło się pracowało. Jeśli chcecie przyozdobić wasze ściany pięknymi obrazami czy grafikami to rama passe partout 30x40 świetnie się sprawdzi. Oprócz tego sklep oferuje inne rozmiary, również indywidualnie zaprojektowane dla klientów, tak aby każdy był zadowolony z efektów.   Dzięki temu obraz zostanie przyozdobiony wysokiej jakości, estetyczną ramką, która ochroni go przed ewentualnym nadmiarem wilgoci, oddzielając pracę od szyby lub plexi. Możecie także dobrać kolor ramki do stylu w jakim macie swoje biuro.