Biznes forum

Pełna wersja: Kredyt firmowy przez Internet
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Wiem na pewno, że niektóre banki oferują już kredyty przez Internet dla klientów indywidualnych, a słyszeliście może o czymś takim dla klientów firmowych? Bo niestety przy firmowych zawsze jest dużo formalności i chodzenia po oddziałach, a nie ukrywam, że dużo wygodniej byłoby załatwić to wszystko online Smile
Na pewno mBank i ING mają taką opcję.
Nie wiem, czy zaciąganie takiego kredytu przez internet to dobry pomysł, chyba, że chodzi o małą kwotę. Jeśli o większą, np. na inwestycję to lepiej udać się do banku bezpośrednio, można też zwrócić się do jakiegoś specjalisty w celu pozyskania kredytu, najbardziej odpowiedniego do potrzeb - tu http://bankowoscfirmowa.pl/oferta/mikro-...westycyjny mają w tym wprawę, powinni pomóc.
Witam serdecznie!
Moim zdaniem, po kredyt warto się udać do sprawdzonej instytucji finansowej. Dlaczego tak sądzę, to proste. Wynika to z moich doświadczeń. Wcześniej pożyczałem pieniądze w różnych miejscach, straciłem przez to sporo czasu i oczywiście pieniędzy. Tym sposobem natrafiłem w końcu na https://www.santanderconsumer.pl/ . Mają szeroką gamę kredytów, więc każdy z całą pewnością znajdzie coś dopasowanego do swoich indywidualnych potrzeb i własnych preferencji. Jest to porządna firma i uznana na rynku marka, więc o nic nie musicie się bać. Pozdrawiam i polecam sprawdzić temat ten we własnym zakresie!
A czy ktoś z Was korzystał z limitu odnawialnego w Finiacie? To co prawda kredyt poza bankowy. Ale opinie mają bardzo dobre i tak na prawdzę wszystko załatwia się przez Internet. Jednak nie mogę znaleźć informacji na temat tego jakie są koszty.
Moim zdaniem nie jest najważniejsze to, w jaki sposób weźmiemy pożyczkę a na jakich warunkach. Warto skorzystać z pomocy firm jak np Bold Invest, które dają szerokie możliwości kredytowania jak np kredyty odnawialne. Warto się do nich zwrócić.
Tego typu produkt bankowy jest oferowany przez Expander, wystarczy tak naprawdę poświęcić kilka minut przed komputerem
Doradztwo w sprawie kredytów prowadzone przez https://businesshouse.waw.pl pomoże każdemu przedsiębiorcy wybrać dala niego najbardziej optymalny kredyt. Zgłoś się do nich przedstaw im swoją sytuację zawodową i materialną a oni zaproponują dla Ciebie kredyt szyty na miarę twoich możliwości.
[quote pid='17115' dateline='1639748356']
Trzeba ostrożnie podchodzić do tematów kredytów, nie brać pierwszego lepszego z brzegu, tylko dobrze przeanalizować każdą ofertę. Moim zdaniem jeśli chodzi o finansowanie przedsiębiorstw to najlepiej jest się zgłosić do doradców finansowych, którzy są rozeznani w temacie i mogą podpowiedzieć gdzie będzie najkorzystniej zaciągnąć taki kredyt na firmę
[/quote]
Na Twoim miejscu udałabym się do doradcy kredytowego. To dużo bezpieczniejsza opcja niż samodzielne szukanie kredytu przez Internet. Kuzynka z mężem mieszkają w Katowicach i tam dowiedzieli się o firmie Afimo. Ogólnie bardzo polecają może spróbuj się skontaktować z tą firmą?
Ja jakiś czas zastanawiałam się, czy jest możliwa pożyczka na umowę o dzieło, bo sama właśnie taką umowę mam i potrzebuję gotówki. Widziałam, że tutaj https://taktofinanse.pl/pozyczki/pozyczk...e-o-dzielo udzielają właśnie takich pożyczek bez zbędnych formalności.