Biznes forum | Pomysły na biznes

Pełna wersja: Zakładanie spółki LTD a ubezpieczenie zdrowotne
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Interesują mnie wszelkie informacje na temat ubezpieczenia zdrowotnego w spółce TLD. Czy mamy tak naprawdę prawo do leczenia w Polsce, prowadzać firmę w Anglii?
Ostatnio dosyć dużo czytam na temat spółki zakładania spółki TLD i ten temat bardzo mnie interesuje, ale niestety nigdzie nie znalazłem nigdzie szczegółowych informacji na ten temat.
Z tego co czytałem, to mając spółkę LTD to możesz ubezpieczyć się na swoją żonę o ile pracuje normalnie na etacie w Polsce, albo samemu opłacać ubezpieczenie zdrowotne. To które masz w Anglii prawdopodobnie nie będzie brane pod uwagę w Polsce. Mozę się jeszcze ktoś wypowie bardziej obeznany w temacie.
W sumie ja nigdy takich rzeczy nie robiłam więc również nie bardzo mogę w tym zakresie pomóc. Za to jestem zdania, że to co przeczytałam w artykule https://kioskpolis.pl/wylaczenie-odpowiedzialnosci/ jest dość ważne. W końcu fajnie jest wiedzieć czym jest wyłączanie odpowiedzialności.