Biznes forum | Pomysły na biznes

Pełna wersja: transport
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
potrzebujemy w firmie podjąć się transportu towaru do europy. To nie jakieś duże ilości, ale na tyle, że albo kupimy sami samochód dostawczy albo zatrudnimy firmę transportową. Ale nie wiem co bardziej się opłaca w perspektywie długo i krótkookresowe?
spróbujcie najpierw ze spedycją, jak się wam nie sprawdzi to najwyżej zrezygnujecie. ja pracowałam z Optimą i nie porywałabym się teraz na własny transport bo to spory wydatek i zamieszanie, załatwianie..... a tak mam sprawdzoną firmę i wiem że wszystko z nimi dotrze na czas
No ja mogę Ci polecić firmę Piast Cargo z Rybnika, otrzymasz fachowe doradztwo w zakresie oferowanych usług, a Twoich potrzeb Smile
No właśnie, może na początku spedycja wystarczy, bo kupno auta to już poważna sprawa.
Trzeba poszukać odpowiedniej firmy transportowej, a z tym jak sądzę nie powinno być aż takiego problemu.
(24.11.2016, 08:16)manieczka napisał(a): [ -> ]Trzeba poszukać odpowiedniej firmy transportowej, a z tym jak sądzę nie powinno być aż takiego problemu.
Firma to jedno, ale jeszcze trzeba pomyśleć o tym, w czym dane produkty transportować. Na przykłąd na owoce i warzywa trzeba mieć odpowiednie skrzynki, o czym można dowiedzieć się z http://celnie.pl/skrzynki-transportowe-d...w-i-warzyw . Do transportu trzeba być dobrze przygotowanym.
To kwestia skali działalności i możliwości finansowych. Nie każdej firmie będzie się opłacało tworzyć własną flotę. Na ogół wygodniej i taniej zlecić transport innej firmie. SM Logistic ma dobre opinie, myślę, że warto ich sprawdzić, tutaj https://www.smlogistic.com.pl/oferta/usl...rtowe.html jest o nich więcej.
Jeżeli chodzi zarówno o transport osób, jak i towarów, na naszym rynku znajdziemy dzisiaj wiele firm o takim profilu działalnia. Niemniej jednak jeśli postawimy na usługi Symlog http://symlog.eu/spedycja-miedzynardowa/ możemy być pewni zarówno najwyższej jakości usług, jak i świetnego, indywidualnego podejścia do każdego klienta.
Jeśli chodzi o przewozy miedzynarodowe  polecam BitLogistic. Profesjonalne usługi o najwyższej jakości !!!
Często korzystacie z tego typu transportu, w firmie kazali mi znaleźć informacje na ten temat. Znalazłam artykuł opisujący różne rodzaje transportu https://hotmoney.pl/ile-kosztuje-transpo...-lotniczy/ szczególnie ciekawi mnie morski. Czy przeciętną firmę stać na taki transport, jak różnego typu fabryki radzą sobie z dostarczaniem części przykładowo z Chin czy Indii? Co wiecie na ten temat?
Sporo informacji na temat transportu i logistyki można również znaleźć na stronie https://pl.gefco.net/pl/rozwiazania-logi...nsportowe/, więc polecam tam zajrzeć.
Jeśli interesuje Cię spedycja międzynarodowa to myślę, że warto zapoznać się z ofertą tej firmy - https://www.3cargo.com/transport/ Jest to firma transportowa zajmująca się przewozami towaru na wielu trasach międzynarodowych. Mają doświadczenie w tym temacie, a zleceniami zajmują się osoby dobrze zorientowane w logistyce.
A wiecie, jak zachować optymalne warunki przewozu/magazynowania? Tutaj http://poradnikowy.net/jakie-cechy-musza...zynowania/ znajdziecie kilka wskazówek, które mogą się przydać, jeśli chodzi o transport butelek.
myślę, że wasz pomysł jest najlepszy
Usługi transportowe to bardzo poważny biznes. Wiem  bo sam prowadzę działalność w tej branży. Czy myślicie, że inwestycja w zbiorniki na paliwo będzie dobrą decyzją?_____________________________________
zbiorniki paliwa świętokrzyskie
Importują, eksportując towary trzeba wiedzieć o odpowiednich formalnościach, przepisach jakie narzuca na nas Unia Celna, są to specjalne certyfikaty zgodności. Tu ważne jest też jaki kraj wybieracie. Jeżeli jest to Rosja, generalnie rynki wschodnie, to firma https://ccrw.pl/certyfikat-zgodnosci-gost-k/ pomoże wam z załatwieniu certyfikacji.
Organizując transport trzeba sobie wszystko dokładnie zaplanować. Jeśli właśnie ma to być transport międzynarodowy to właśnie kwestie przepisów prawnych będą tu istotne. Dobre zabezpieczenie ładunku to podstawa i to nie tylko na długie trasy. Zadbajcie może o pasy transportowe, też i proponowane siatki na stronie https://symar.pl/siatki-na-wymiar/ powinny się przydać. Mają tu między innymi siatki na wymiar stosowane w transporcie, także w magazynach, czy też w budownictwie.
Jeśli prowadzicie działalność, gdzie są substancje niebezpieczne to z pewnością warto wybrać firmę transportową, która ma sporą wiedzę i doświadczenie w zakresie przewożenia tego typu towarów. Na stronie http://stando.eu/blog/21-transport-adr możecie znaleźć propozycję firmy Stando, która posiada wszelkie niezbędne pozwolenia i przeszkolony personel do tego typu przewozów. Będziecie bardzo zadowoleni, gdyż posiadają grono bardzo zadowolonych i stałych klientów
Prowadzę własną działalność od wielu lat i cenię sobie profesjonalizm u firm, z którym współpracuje. W przypadku usług transportowych korzystam z usług https://manfullogistics.pl i szczerze polecam wszystkim zainteresowanym, ponieważ mają świetne ceny i szeroki zakres świadczonych usług.
Podróżowanie za granicę w celach zawodowych, turystycznych lub prywatnych to codzienność wielu ludzi. Do najpopularniejszych kierunków należą Niemcy, Austria, Holandia czy Czechy, ale również kraje typowo turystyczne, takie jak np. Chorwacja czy Włochy. Aby podróż przebiegła komfortowo i bez zakłóceń, warto zdecydować się na dobrej jakości środek transportu. Ja zdecydowanie podczas podróży w celu zarobkowym do Belgii wybieram busa z opolskiego https://iprzewozy.pl/bus-do-belgii-opolskie/ .