Biznes forum | Pomysł na biznes

Pełna wersja: Katalogowanie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witajcie. Mam pytanie odnośnie katalogowania. Czy jest to skuteczna metoda promocji strony internetowej? Czy znacie może inne, bardziej skuteczne metody reklamy? Co myślicie o katalogach dostępnych na allegro? Kupować czy nie kupować? Jeśli nie allegro, to może polecicie jakieś sprawdzone? pozdrawiam
hejka Smile

Katalogi z allegro to omija szerokim łukiem Wink

Myślę, że katalogi branżowe to przede wszystkim, dobre jakościowe są również katalogi seo ale te moderowane, radzę iść w stronę jakości a nie ilości jak to było kiedyś. Udzielaj się na forach ale umiejętnie pomagaj innym użytkownikom lub dyskutuj w ciekawych tematach, jeśli na forum można, to umieść sobie stronę w sygnaturze zgodnie z regulaminem. Nie stosuj reklamy nachalnej bo ona bardziej szkodzi niż pomaga.

Zainteresuj się również facbookiem, statystycznie internauta spędza tam kilka godzin dziennie, dobrze że jak tak nie mam.

Zaprzęgnij Google Adwords jak umiejętnie ustawisz kampanie to będzie to opłacalne. Wyszukuj w sieci dyskusje w Twojej branży gdzie mógłbyś sie skonfrontować z konkurencją i pokazać że jesteś lepszy.

Powodzenia i pozdrawiam
Na allegro nie kupować tego katalogowania po to może tylko przenieść więcej szkody niż pożytku.
Generalnie jak piszą powyższej nie korzystaj z allegro katalogów!