• Forum finansowe oraz biznes forum poruszające tematyki takie jak: inwestycje, finanse, biznes, pomysły na biznes, własna firma, konta bankowe. W tym miejscu możesz zdobywać wiedzę ze świata finansów i biznesu lub dzielić się i wymieniać własnymi doświadczeniami, zawierać nowe znajomości biznesowe. Dołącz do nas :) Pozdrawiamy

Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 2.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Złe, stare karty
Witam, gdzie dostaliście karty, które nie są godne polecenia ? W jakim wypadku karta przysparzała Wam problemów ? Ogólnie mogę mówić tylko o mBanku oraz ING, które nigdy nie sprawiły mi żadnych problemów. Ważnym faktem jest oczywiście informowanie klientów o problemach z ich działaniem, raz bowiem niestety mBank pobrał mi dość dużą kwotę, której nie wypłaciłem... jednak po 7 dniach zwrócono mi co do grosza wszystko.
Odpowiedz

Pobranie zbyt dużej kwoty to wina bankomatu raczej, jakaś awaria. Ja od 4 lat korzystam z bankowości i ani raz żaden bank mnie nie zawiódł Smile mBank, Pekao, PKO, ING Smile
Odpowiedz

Ostatnie tematy użytkownika wingame
WątkiDataOdpowiedzi
Karty studenckie03.11.2011, 16:531
Spłata kart kredytowych.03.11.2011, 16:522
Dwie karty na jedno konto ?03.11.2011, 16:494
Karta dla dziecka03.11.2011, 16:496
Karta kredytowa - warto ?03.11.2011, 16:359

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Biznes Forum

Forum biznesu i finansów. Masz dobry pomysł na biznes? Dobrze trafiłeś! Na biznes forum zawsze znajdziesz pomoc. Wejdź również na nasze forum finansowe by się poradzić, podpowiemy Ci jakie oferty finansowe możesz wybrać, aby zwiększyć swoje zyski.

Linki

• Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom