• Forum finansowe oraz biznes forum poruszające tematyki takie jak: inwestycje, finanse, biznes, pomysły na biznes, własna firma, konta bankowe. W tym miejscu możesz zdobywać wiedzę ze świata finansów i biznesu lub dzielić się i wymieniać własnymi doświadczeniami, zawierać nowe znajomości biznesowe. Dołącz do nas :) Pozdrawiamy

Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zawyżona faktura
Zakład usług Komunalnych wymieniał rurę i zamontował opaskę przyłączeniową. Gdy pytałem o cenę usłyszałem od Dyrektora ,że jeszcze nie wie.
Faktura przyszła na kwotę 400zł a po zorientowaniu sie u innych wykonawców i hurtowniach wod-kan max kwota wynosiłaby 145zł.

Spotkaliście się może z takim czymś ?
Odpowiedz

Witam !

Powiem Ci, że nie spotkałem się jeszcze z takim czymś, lecz nie raz słyszałem. Muszę Ci powiedzieć, że tak to już jest na tym świecie. Smile

Pozdrawiam
Odpowiedz
A liczyłeś robociznę? Przecież to działa na zasadzie, że każdy chce na czymś zarobić. Gdybyś ty robił mi samochód, czy za części nie naliczyłbyś sobie marży? Praca też kosztuje.
Odpowiedz

Ostatnie tematy użytkownika Marioo90
WątkiDataOdpowiedzi
Mini biznes.29.08.2011, 19:3411
Który pomysł zrealizowany? TU PISZCIE!29.08.2011, 19:331
Zakład fotograficzny29.08.2011, 19:3114
Pełen etat i DG ?29.08.2011, 19:282
System w sprzedawanych komputerach29.08.2011, 19:266

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Biznes Forum

Forum biznesu i finansów. Masz dobry pomysł na biznes? Dobrze trafiłeś! Na biznes forum zawsze znajdziesz pomoc. Wejdź również na nasze forum finansowe by się poradzić, podpowiemy Ci jakie oferty finansowe możesz wybrać, aby zwiększyć swoje zyski.

Linki

• Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom