• Forum finansowe oraz biznes forum poruszające tematyki takie jak: inwestycje, finanse, biznes, pomysły na biznes, własna firma, konta bankowe. W tym miejscu możesz zdobywać wiedzę ze świata finansów i biznesu lub dzielić się i wymieniać własnymi doświadczeniami, zawierać nowe znajomości biznesowe. Dołącz do nas :) Pozdrawiamy

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zarabianie na zachęcaniu do pobierania
Witam,

dowiedziałem się, że można zarobić na wrzucaniu plików np. na hotfile i zachęcaniu do ich pobierania.

Stawki są ponoć za 100 i 1000 pobrań.

Ktoś wie o co kaman?

Może ktoś tak próbuje zarobić?
Odpowiedz

Pomysł dobry .Inny pomysł to sprzedaż kodów do ściągania z takich portalów.Wystarczy zajrzeć na allegro i zobaczyć w jakich ilościach są one sprzedawane .Fajnym pomysłem byłby tutaj portal do sprzedaży ,ale na szybko sprawdziłem i i jest tego masa ,czyli duża konkurencja ,ale jeśli ktoś się czuje na sile to warto spróbować.
Odpowiedz
Ale skąd brać te kody do ściągania?

Oto jest pytanie.
Odpowiedz
Nawet jakbyś te kody miał, no to ciężko byłoby sprzedać je.

Niesamowicie dużo ludzi je sprzedaje Big Grin
Odpowiedz
Tak ja wiem wszystko na ten temat.
Mówię tutaj o Hotfile. Więc tak.. Zarobić tam może i się da, ale raczej wypłaty nie dostaniesz za szybko. Musisz wrzucać tam pliki, udostępniać je na innych stronach(warez) gdzie po prostu ludzie będą je pobierać (od 1000 pobrań są) pierwsze centy.
Następna sprawa (druga strona) medalu. Pliki, jakie wysyłasz na serwer(mowa o HF) Mogą zostać wyrzucone z tego względu, że prawko w Naszym Kraju na to nie pozwala na pobieranie/udostępnianie plików.
Twój link(staje) się ''martwy'' nie przynosi już dochodu.
Więc byś musiał nie dość, że wrzucać gigantyczne sumy plików żeby zarobić kilka złoty.
Nie polecam;-)

Tzn.: zapraszam Cię i wszystkich do przeczytania Mojego posty na temat zarobienia przez Internet dobrych paru złoty.
Odpowiedz
Do wrzucania plików na takie portale trzeba mieć dobry internet i nie bać się ryzyka. Nic nie wiadomo kto zapuka do Naszych drzwi. Nie warto pchać się w piractwo.
Odpowiedz
Mam znajomych którzy wrzucali robili to przez konta shiell i w cale nie był potrzebny im w domu dobry internet.
[Obrazek: Bez-nazwy_xpexnpx.jpg]
Odpowiedz
Niestety piractwo na dłuższą metę nie popłaca.
Odpowiedz
I jakiego rzędu są to kwoty? Proszę mi powiedzieć dokładniej...
Odpowiedz

Ostatnie tematy użytkownika grzesiu1100
WątkiDataOdpowiedzi
Pomysł na biznes= UNIA FUNDUJE14.12.2011, 19:554
Dochód pasywny z programów partnerskich?08.12.2011, 19:4412
Fundusze inwestycyjne PKO TFI08.12.2011, 19:354
Moje zarobki w CPMPROFIT29.11.2011, 19:486
Jak zarabiają na chomikuj?28.11.2011, 19:0513

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Biznes Forum

Forum biznesu i finansów. Masz dobry pomysł na biznes? Dobrze trafiłeś! Na biznes forum zawsze znajdziesz pomoc. Wejdź również na nasze forum finansowe by się poradzić, podpowiemy Ci jakie oferty finansowe możesz wybrać, aby zwiększyć swoje zyski.

Linki

• Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom