• Forum finansowe oraz biznes forum poruszające tematyki takie jak: inwestycje, finanse, biznes, pomysły na biznes, własna firma, konta bankowe. W tym miejscu możesz zdobywać wiedzę ze świata finansów i biznesu lub dzielić się i wymieniać własnymi doświadczeniami, zawierać nowe znajomości biznesowe. Dołącz do nas :) Pozdrawiamy

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zarabiaj przez polecanie! 50zł za osobę!
Polecam program partnerski Tax-Pol. Za każdego klienta placą 50zl, jestem juz pod 2 wyplatach i nie jest to zadna sciema.
zarabiaj.tax-pol.pl
Odpowiedz

Znamy już znamy Smile bardzo popularny jest w sieci, więc chyba każdy już o nim wie.
Odpowiedz
a ja go na przykład nie znam. Chociaż jestem chyba trochę nie na czasie.
Odpowiedz
w sieci rzeczywiście popularny, duzo osób dostaloi juz jakies wyplaty, ogolnie mozna polecic. Ale na poczatku lepiej zawsze tez przeczytac sobie regulamin i warunki programu, zeby potem nie byc zdziwionymWink
Odpowiedz
Wolałbym już jakiś program partnerski polskiego banku z gwarancją wypłaty.
Odpowiedz
A czemu żaden bank nie zapłaci więcej, np. 50 zł za polecenie konta? Nikt nie chce przełamać tej granicy 50 zł...
Odpowiedz
przez polecanie można też zarabiac przez aplikację moneysaveapp. chodzi o to, że poleca się znajomym czy rodzinie np. tańszego dostawcę prądu czy operatora komórkowego . każdy chce płącic mniejsze rachunki więc potencjalnie każdy jest zainteresowany. wtnagrodzenie jest prowizyjne na stronie można dowiedziec się wszystkiego
Odpowiedz
Jestem przykładem osoby, która nie znała, ale już zna Wink
Czytam i polecam wszystkim zainteresowanym - http://www.e-rynekforex.pl
Odpowiedz
To raczej nie dla mnie taka praca..
Odpowiedz
Do wszystkiego można się przyzwyczaić Smile
Odpowiedz

Ostatnie tematy użytkownika ania09
WątkiDataOdpowiedzi