• Forum finansowe oraz biznes forum poruszające tematyki takie jak: inwestycje, finanse, biznes, pomysły na biznes, własna firma, konta bankowe. W tym miejscu możesz zdobywać wiedzę ze świata finansów i biznesu lub dzielić się i wymieniać własnymi doświadczeniami, zawierać nowe znajomości biznesowe. Dołącz do nas :) Pozdrawiamy


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zarabiaj na dodawaniu ogłoszeń
#1
Zapewnię kompleksową pomoc i odpowiem na każde pytanie. Możliwość rejestracji tylko za pośrednictwem innego użytkownika kontakt GG : 6913695 (albo PW)


Nowe czasy kreują nowe
dochody.

W ostatnich latach ze względu na błyskawiczny rozwój Internetu powstaje coraz więcej firm network marketingu oferujących swoim partnerom i klientom wartościowe produkty wirtualne. Myślę, że trend ten w następnych latach będzie się nasilał.
Początkiem 2012 roku z za oceanu do Polski przywędrował nowy wielopoziomowy program partnerski o którym zapewne niebawem będzie coraz głośniej. Mowa tutaj o programie http://www.zeekrewards.com

Jest to wirtualny marketing sieciowy w czystej postaci ? czytaj bez realnych, rzeczywistych produktów. ZeekRewards (w wolnym tłumaczeniu ?Nagroda  za Zeek?) jest to program promocyjny portalu aukcyjnego http://www.zeekler.com    Jest to nowy trend w USA robienia zakupów internetowych poprzez aukcje centowe tzw. Penny Auction.

Jak to wygląda?

Internauta, który chce licytować jakieś produkty na aukcji centowej rejestruje się na portalu aukcyjnym Zeekler i na wstępie otrzymuje 25 darmowych żetonów do licytacji. Jeden żeton kosztuje 1$ lecz w licytacji odpowiada jednemu centowi.
Przykładowo zaczynasz licytację nowego produktu Ipad?a. Wchodzisz za 1 żeton, czyli jeden dolar, który w aukcji widnieje jako jeden cent. Jeżeli w 20 sekund ktoś przebije twoją ofertę to tracisz dolara, a aktualna stawka za Ipad?a to 2 centy.  W tym momencie możesz licytować dalej. Wówczas masz dwie możliwości, albo wylicytujesz tanio super produkt poświęcając przykładowo 14 żetonów, lub stracisz wszystkie żetony, a licytujący będą walczyć dalej. Wówczas pozostaje ci dokupienie nowych żetonów. Jest ciekawy model zakupowy, posiadający również małą żyłkę hazardową. Jednak licytując w rozważny sposób masz szanse wygrać licytację i nabyć ciekawy przedmiot za znacznie niższą od rynkowej cenę.
 
Oczywiście są już tego typu polskie strony, ale nie są one tak popularne jak w USA. Przykładem może być serwis http://www.za10groszy.pl

Jak to się odbywa?

Do stycznia 2011 firma promowała swój portal aukcyjny poprzez standardową reklamę w prasie czy w Internecie przeznaczając na to duże kwoty pieniędzy. I właśnie od zeszłego roku powstał program afilacyjny dla partnerów, którzy są wynagradzani za umieszczanie reklam portalu Zeekler na darmowych portalach ogłoszeniowych. Przykładem takiego portalu może być spopularyzowany w ostatnim czasie w Polsce Gumtree.
Partnerzy mają za zadanie zalogowanie się raz dziennie do swojego wirtualnego biura, skopiowanie gotowej reklamy tekstowej (w języku angielskim) zawierającej link partnerski do portalu aukcyjnego Zeekler. Następnie umieszczają tą reklamę na jednym z darmowych portali ogłoszeniowych, których listę notabene firma również dostarcza.
Po umieszczeniu reklamy partnerzy ZeekRewards kopiują adres strony na której umieścili reklamę i wysyłają do firmy. Całość procesu zajmuje około 3 minut dziennie.


Co zyskuje dzięki temu firma? 


Gigantyczny ruch internetowy przekierowany na swoją stronę co równa się wielkim zyskom z obrotów portalu aukcyjnego (każdy partner umieszcza minimum 30 reklam miesięcznie).
Co zyskują partnerzy?
Swoje dzienne wynagrodzenie. Firma pod koniec każdego dnia dzieli 50% wszystkich swoich zysków pośród partnerów. Z reguły jest to od 0,9% do 2,0% wzrostu dziennego! Wzrost ten jest naliczany od kwoty jaką partner zainwestował w punkty. Przykładowo średni dzienny wzrost od 10 dolarów będzie 15 centów, od 100 dolarów 1,5 $, a od 1000 dolarów 15$ dziennie.
Czy gdzieś tutaj kryje się haczyk i czy firma nie wynagradza partnerów zbyt hojnie?

Jak wiadomo reklama to dźwignia handlu. Z dnia na dzień konkurencja w sieci narasta, tak więc rosną również ceny reklam.

? 90% zysków Google to zyski z reklam.
? Istnieją polskie firmy, które wydają na samą reklamę w Google 100 ? 200 tysięcy zł miesięcznie!
? Największy portal społecznościowy na świecie czyli Facebook również główne zyski czerpie właśnie z reklam.

?
To jedynie obrazuje jak droga, ale zarazem ważna jest reklama w internecie w dzisiejszych czasach.

Dlatego ?przerzucenie? ciężaru i kosztów związanych z reklamą na partnerów biznesowych wydaje się być pomysłem bardzo rozsądnym i wręcz wizjonerskim.
 
Co w takim razie jest produktem w firmie ZeekRewards?
[align=center]Produktem są punkty, czy też żetony BIDS, które można nabyć, a następnie rozdać internautom którzy po zarejestrowaniu się na portalu aukcyjnym Zeekler będą mogli wykorzystać do licytacji i być może wygrać jakiś przedmiot za bardzo niską cenę. Jeżeli te osoby zakupią kolejne punkty, otrzymasz za to wynagrodzenie.
Na końcu warto wspomnieć o finansowej stabilności oraz wiarygodności firmy.
Jednak zarówno portal Zeekler jak program ZeekRewards należą do firmy Rex Venture Group, która istnieje na amerykańskim rynku od przeszło 14 lat. Przez ten okres firma nigdy nie popadła w jakiekolwiek zadłużenie czy też problemy prawne. Założycielem firmy jest Paul Burks, który posiada już na swoim koncie FreeStoreClub, który istnieje do dziś, który działał na zasadach internetowego MLM i od od przeszło 10 lat terminowo wypłacał swoim partnerom wszystkie prowizje

Śmiało zatem można uznać że ZeekRewads nie jest piramidą finansową, a raczej genialną hybrydą połączenia tradycyjnego network marketingu z wirtualnymi portalami aukcyjnymi i ich promowaniem w sieci.
ZeekRewards zasługuje na miano Marketingu Sieciowego Nowej Generacji właśnie ze względu na dużą innowacyjność projektu.[/font]
Odpowiedz

#2
przecież do padło dawno temu, nie warto w takie rzeczy nigdy inwestować odradzam !!!!!!!!!!!
Odpowiedz
 

Ostatnie tematy użytkownika Dantenous
WątkiDataOdpowiedzi
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Biznes Forum

Forum biznesu i finansów. Masz dobry pomysł na biznes? Dobrze trafiłeś! Na biznes forum zawsze znajdziesz pomoc. Wejdź również na nasze forum finansowe by się poradzić, podpowiemy Ci jakie oferty finansowe możesz wybrać, aby zwiększyć swoje zyski.

Linki

  • Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom