• Forum finansowe oraz biznes forum poruszające tematyki takie jak: inwestycje, finanse, biznes, pomysły na biznes, własna firma, konta bankowe. W tym miejscu możesz zdobywać wiedzę ze świata finansów i biznesu lub dzielić się i wymieniać własnymi doświadczeniami, zawierać nowe znajomości biznesowe. Dołącz do nas :) Pozdrawiamy

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Założyłem firmę, co dalej?
Profesjonalna strona firmowa to podstawa. Kolejną rzeczą jest jej promocja, choć to temat mocno indywidualny. W zależności od branży w której działa firma trzeba zabezpieczyć kwestie prawne jak np. w przypadku e-sklepów, czy sprzedaży na Allegro.
Odpowiedz

Można także samemu podziałać w social media. Nie jest to skomplikowane
Odpowiedz
Warto pomyśleć o dodaniu profilu firmy na wszelkiego rodzaju Panoramach Firm i portalach pokrewnych, w portalach społecznościowych (Facebook to minimum), a już najlepiej zacząć korzystać z takich portali jak np. https://aleo.com/pl/firmy , dzięki czemu nie tylko poprawisz rozpoznawalność i pozycjonowanie firmy w internecie, ale od razu trafiasz do potencjalnych kontrahentów dla swojej firmy (a może i sam znajdziesz zaufanego dostawcę).
Odpowiedz
W mojej opinii MUSISZ mieć stronę i to nie na darmowym serwerze. Obecnie jest to najważniejsza wizytówka firmy. Zadbaj o to, żeby strona wyświetlała się właściwie na smartfonie. Jest to inwestycja, która wpływa na twój wizerunek. Jeżeli założysz stronę na darmowym serwerze, większość klientów czy kontrahentów nie będzie traktował Cię poważnie, skoro oszczędza na stronie, to jaki on mi sprzeda produkt/usługę.
Odpowiedz
Hosting dla strony to cię jakoś specjalnie nie pociągnie.
Z tym kodem - 489K9E12H5 masz w hekko domenę, duży hosting, a wszystko za rok, za 40 zł.
Chyba taniej się nie da, co nie?
Odpowiedz
Można wiele zrobić ale bez planu przed rejestracją firmy uzyskanie dobrego efektu będzie po prostu mega trudne.
Odpowiedz
Może warto zwrocic uwage na jakies ksiazkowe poradniki?
Odpowiedz
Super! Dzięki za wskazówki! Na pewno się przydadzą. Tak, dziś strona to podstawa.
Odpowiedz
Z mojej strony akurat mogę polecić jeszcze w kwestii księgowości wyposażenie się w odpowiednie oprogramowanie. W zależności od potrzeb Twojej działalności program do faktur vat, program do rachunków, moduł CRM, mała księgowość, ERP. Pomyśl w tym kierunku jakie będą Twoje potrzeby. Pozdrawiam!
Odpowiedz
Na pewno warto pomyśleć o jakiejś kampanii marketingowej, by firma mogła wybić się ponad konkurencję. Smile
BODYPAK HURT - hurtownia suplementów diety.
Odpowiedz
Co do tego całego pakietu programów różnych, to ja bym nie brała w ciemno tylko najpierw sprawdziła ile co kosztuje. Sama się nad tym zastanawiałam i okazało się, że w Tax Care zapłacę mniej niż za te abonamenty programowe, a mam pewność, że rozliczenia są robione według aktualnych przepisów i osobę, która się na tym zna.
Odpowiedz
Grunt to dobra księgowość lublin
Odpowiedz
Zaopatrz się w program, przy pomocy którego szybko i bez problemu wystawisz swoim kontrahentom faktury. Na początku proponuję Ci https://faktura.pl/ (można przez 30 dni testować go zupełnie za darmo). Mało tego, jeśli po tym okresie będziesz wystawiać nie więcej jak trzy faktury miesięcznie, program pozostanie darmowy.
Odpowiedz
Dalej to musisz zadbać o księgowość! Spójrz na to co robi Taxomatic, w taki sposób możesz już na zawsze zapomnieć, że musisz opłacać biuro rachunkowe.
Odpowiedz
Myślę, że jest wiele spraw, które powinieneś załatwić w dalszej części swojej przygody z własną firmą. Jeżeli planujesz zatrudnić dodatkowych pracowników, to polecam ci zajrzeć na stronę - https://www.edenred.pl/pl/ gdzie znajdziesz bardzo interesującą ofertę, na różnego rodzaju dodatki dla pracowników jak np. bony na posiłki czy karty podarunkowe. To wszystko sprawi, że poczują się oni docenieni, a co za tym idzie, będą znacznie lepiej wykonywać swoje obowiązki i chętniej przychodzić do pracy. Polecam takie rozwiązanie, bo z własnego doświadczenia wiem, że jest niezwykle skuteczne.
Odpowiedz

Ostatnie tematy użytkownika makserwus
WątkiDataOdpowiedzi
Nowy polski bux30.12.2011, 19:003
Bannery29.12.2011, 21:485
Shoper23.12.2011, 16:512
Google Analytics, pomoc w zarobkowaniu na forum?23.12.2011, 16:117
Hodowla szynszyli - pomysł na biznes04.12.2011, 19:2115

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Biznes Forum

Forum biznesu i finansów. Masz dobry pomysł na biznes? Dobrze trafiłeś! Na biznes forum zawsze znajdziesz pomoc. Wejdź również na nasze forum finansowe by się poradzić, podpowiemy Ci jakie oferty finansowe możesz wybrać, aby zwiększyć swoje zyski.

Linki

• Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom