• Forum finansowe oraz biznes forum poruszające tematyki takie jak: inwestycje, finanse, biznes, pomysły na biznes, własna firma, konta bankowe. W tym miejscu możesz zdobywać wiedzę ze świata finansów i biznesu lub dzielić się i wymieniać własnymi doświadczeniami, zawierać nowe znajomości biznesowe. Dołącz do nas :) Pozdrawiamy

Ocena wątku:
  • 6 głosów - średnia: 3.17
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Założenie forum i Google Adsense
Chciałbym założyć forum i zacząć na nim troszkę dorabiać.

Jaka najlepsza tematyka forum?

Gdzie domenę, hosting wykupić? 1and1, nazwa? Może az.pl?
Odpowiedz

Witam ,jeśli chcesz założyć ,to zastanów się bardzo nad tematyką ,jest to najważniejsza część ogólnego planu ,ale nie myśl ,że jest to takie proste.Najlepiej załóż forum o tym na czym się znasz itd. Jeżeli chcesz wykupić domenę i nie wiesz czy będziesz je przedłużał na następne lata ,to w zasadzie bez różnicy gdzie wykupisz domenę ,proponuję Ci promocje w az ,home ,nazwa , kei.pl . Jeżeli chodzi o najtańsze przedłużanie domeny to proponuję ci linuxpl.com .Jeżeli chodzi o hosting hmm ,ja korzystam z kei.pl ,jest to niezawodny hosting choć trochę drogi ,ale bardzo dobry i co najlepsze kontakt i obsługa 24/H , profesjonalnie ,miałem kilka problemów ze stroną ,ale problemy zostały załatwione błyskawicznie . Nowym graczem na rynku jest też niebieski.net , od ciebie zależy co wybierzesz ,jakie parametry są Ci niezbędne do prowadzenia twojego biznesu.Pozdrawiam
Odpowiedz
1&1 to profesjonalny hostingodawca Smile

A co to forum, żebyś się nie przejechał, na GOOGLE łatwo nie zarobisz.

Odpowiedz
Ja jednak uważam że 1&1 to nie za bardzo dobry wybór ,dlaczego bo mają kuszące promocję ,jakieś pół roku temu słyszałem że mieli niezłe kruczki w regulaminach dotyczące przedłużania i przenoszenia domeny, do innych firm ,musiałbyś to teraz sprawdzić ,może coś się zmieniło .Pozdro
Odpowiedz
Ja przenosiłem domenę z 1and1 do innej firmy i problemów nie było.
Odpowiedz
Co do tematu.

Nie lepszy będzie blog na WordPressie zamiast fora?

Odpowiedz
Blogów jest masa, można za darmo robić.

Z resztą fora też na np. fora.pl
Odpowiedz
Dobry zarobek to też katalog stron www.

Tylko skrypt drogi jest Sad.
Odpowiedz
Licencja na ten najbardziej rozpowszechniony katalog to bodajże 80zł.

Są też darmowe katalogi...
Odpowiedz
Darmowe np.?

Ja akurat darmowych nie widziałem i nie znalazłem.
Odpowiedz
Darmowe skrypty katalogów są, ale ostatnio wgrywając taki jakiś darmowiec, zauważyłem mnóstwo błędów, po prostu szkoda gadać i szkoda czasu na męki z nimi.

A co do google adsense, to oni teraz nie chcą już tak akceptować nowych osób do programu.
Odpowiedz
http://seo.pkruk.com/

Ten skrypt darmowy ma błędy?

Czy jest ok?
Odpowiedz
Domeny polecam kupić w az.pl a serwer np. nazwa.pl lub coś mniejszego.
Forum żeby przynosiło zyski musi być rozwinięte, trzeba też w nie trochę zainwestować - reklama, pozycjonowanie itp.
Odpowiedz

Ostatnie tematy użytkownika grzesiu1100
WątkiDataOdpowiedzi
Pomysł na biznes= UNIA FUNDUJE14.12.2011, 19:554
Dochód pasywny z programów partnerskich?08.12.2011, 19:4412
Fundusze inwestycyjne PKO TFI08.12.2011, 19:354
Moje zarobki w CPMPROFIT29.11.2011, 19:486
Zarabianie na zachęcaniu do pobierania28.11.2011, 19:078

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Biznes Forum

Forum biznesu i finansów. Masz dobry pomysł na biznes? Dobrze trafiłeś! Na biznes forum zawsze znajdziesz pomoc. Wejdź również na nasze forum finansowe by się poradzić, podpowiemy Ci jakie oferty finansowe możesz wybrać, aby zwiększyć swoje zyski.

Linki

• Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom