• Forum finansowe oraz biznes forum poruszające tematyki takie jak: inwestycje, finanse, biznes, pomysły na biznes, własna firma, konta bankowe. W tym miejscu możesz zdobywać wiedzę ze świata finansów i biznesu lub dzielić się i wymieniać własnymi doświadczeniami, zawierać nowe znajomości biznesowe. Dołącz do nas :) Pozdrawiamy

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Założenie firmy w UK
Czy ktoś z Was ma zarejestrowaną działalność w UK?
Naczytałem się na ten temat wiele dobrego, ale brakuje mi osoby, z którą mógłbym o tym pogadać.
Ogólnie interesuje mnie rejestracja i założenie firmy w UK, ale nie mam pewności, czy to aby na pewno jest rozwiązanie dla mnie.
Na jakiej podstawie można to ocenić?
Odpowiedz

(16.01.2018, 08:54)pelek napisał(a):  Czy ktoś z Was ma zarejestrowaną działalność w UK?
Naczytałem się na ten temat wiele dobrego, ale brakuje mi osoby, z którą mógłbym o tym pogadać.
Ogólnie interesuje mnie rejestracja i założenie firmy w UK, ale nie mam pewności, czy to aby na pewno jest rozwiązanie dla mnie.
Na jakiej podstawie można to ocenić?

Prowadzę działalność w Wielkiej Brytanii od kilku lat (spółka limited). Przed podjęciem decyzji skontaktowałem się z kilkoma firmami, które pomagają w rejestracji spółki. Najbardziej rzeczowy okazała się Pani Agnieszka Moryc z Admiral Tax. Firmę założyłem w 24h, bez konieczności wyjazdu do UK. Kontakt z urzędami (sporadyczny) oraz sprawy księgowe również prowadzi za mnie Admiral Tax. Jeśli ktoś prowadzi biznes, który może być prowadzony online, to Wielka Brytania stwarza dużo możliwości. Brak biurokracji, proste i przejrzyste podatki, urzędnicy chcący pomagać przedsiębiorcom. W Polsce musi upłynąc jeszcze wiele wody w Wiśle..
Odpowiedz
Chyba ewenement w skali świata - polska minister przedsiębiorczości chwali się tym, że Polacy zakładają firmy w Wielkiej Brytanii Big Grin
Dobrze podsumował to Admiral Tax https://www.admiraltax.pl/blog/polacy-za...-brytanii/
Odpowiedz
Nie ważne czy w UK czy w Polsce czy w innym kraju na pewno ważna będzie reklama :Smile my teraz testujemy gadżety reklamowe od http://www.izisport.pl/produkty.html i muszę przyznać że efekty o wiele lepsze niż zakładaliśmy. Takie klasyczne formy reklamy to jest strzał w 10
Odpowiedz

Ostatnie tematy użytkownika pelek
WątkiDataOdpowiedzi
Jak inwestować w bitcoina?27.10.2017, 07:205
Ile za domenę PL05.10.2017, 14:500
Inwestowanie na forex przez aplikację29.06.2017, 07:067
Opinie o Integrum Management05.06.2017, 13:144
Aranżacja biura26.05.2017, 14:152

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Biznes Forum

Forum biznesu i finansów. Masz dobry pomysł na biznes? Dobrze trafiłeś! Na biznes forum zawsze znajdziesz pomoc. Wejdź również na nasze forum finansowe by się poradzić, podpowiemy Ci jakie oferty finansowe możesz wybrać, aby zwiększyć swoje zyski.

Linki

• Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom