• Forum finansowe oraz biznes forum poruszające tematyki takie jak: inwestycje, finanse, biznes, pomysły na biznes, własna firma, konta bankowe. W tym miejscu możesz zdobywać wiedzę ze świata finansów i biznesu lub dzielić się i wymieniać własnymi doświadczeniami, zawierać nowe znajomości biznesowe. Dołącz do nas :) Pozdrawiamy

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
wzory umów ? z jakiego źródła korzystacie?
Witam,
od jakiegoś czasu prowadzę własną działalność. Zajmuję się konsultacjami prawnymi etc. Jak wam się wydaje, gdzie można znaleźć dobrej jakości wzory umów? Przydadzą mi się zarówno prywatnie jak i podczas doradzania klientom. Z czego korzystacie. Konkretnie z jakiś stron czy może z serwisów informacji prawnej?
Dzięki za wszelkie rady!
Odpowiedz

Witaj,
ja korzystam z serwisu informacji prawej i tam mam wzory. Są dobre i jest ich sporo - odnośnie każdej gałęzi prawa czy wybranej dziedziny. Nie wiem tylko, czy dla samych wzorów opłaca się kupować serwis za kilka tysięcy. Chyba, że jak zajmujesz się konsultacjami prawnymi to tak czy siak Ci się przyda. To jakaś duża działalność?
Odpowiedz
Ogólnie dopiero zaczynam z moją działalnością gospodarczą. Funkcjonuję kilka miesięcy. Chcę skupić się na doradztwie prawnym i podatkowym, a do tego będzie mi potrzebny jakiś system informacji prawnej z komentarzami, wzorami umów i innych dokumentów.
Odpowiedz
To serwis prawny na pewno Ci się przyda. Lex Polonica ma mnóstwo cennych wskazówek, które mogą przydać się młodemu przedsiębiorcy. Jeśli nie chcesz inwestować w sip (a on wcale nie jest taki tani i jeśli masz go kupić tylko po to, by sobie coś przeczytać), to albo najlepiej skorzystać z możliwości tygodniowego bezpłątnego dostępu, albo wykupić sobie ograniczony dostęp tylko do jakiegoś ograniczonego kręgu działów prawa, które będą w zasięgu swojego zainteresowania. Ja korzystam z tego serwisu i póki co, się nie zawiodłem.
Odpowiedz
Ja zazwyczaj w takich sytuacjach w swojej firmie zauważyłem, że radzimy się adwokata specjalizującego się w doradztwie prawnym w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej i na tej podstawie sporządza się umowę.
Odpowiedz
Coś mnie się wydaje, że taki serwis będzie chyba bardziej opłacalny od prawnika :-)
Dzięki bardzo za pomoc. Przyjrzę się dokładniej temu serwisowi Lex Polonica. Widziałem, ze mają bezpłatną wersję próbna. Będę musiał zobaczyć.
Odpowiedz

Ostatnie tematy użytkownika Młody_Przedsiębiorca
WątkiDataOdpowiedzi
odśnieżanie i sprzątanie16.03.2014, 10:510
agencja reklamowa16.03.2014, 10:472
Sposób na przewlekłe zmęczenie25.02.2014, 14:421
klimatyzacja i wentylacja przemysłowa22.02.2014, 09:014
Ogłoszenia z ubraniami18.02.2014, 08:090

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Biznes Forum

Forum biznesu i finansów. Masz dobry pomysł na biznes? Dobrze trafiłeś! Na biznes forum zawsze znajdziesz pomoc. Wejdź również na nasze forum finansowe by się poradzić, podpowiemy Ci jakie oferty finansowe możesz wybrać, aby zwiększyć swoje zyski.

Linki

• Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom