• Forum finansowe oraz biznes forum poruszające tematyki takie jak: inwestycje, finanse, biznes, pomysły na biznes, własna firma, konta bankowe. W tym miejscu możesz zdobywać wiedzę ze świata finansów i biznesu lub dzielić się i wymieniać własnymi doświadczeniami, zawierać nowe znajomości biznesowe. Dołącz do nas :) Pozdrawiamy

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wysoka konwersja w rejestracjach userow - jak?
Artykuly sponsorowane, bannery, linki na forach, reklama w wyszukiwarkach... jak juz wiemy to niezbede skladniki sukcesu strony. Ale czy to wystarczy?

Co w przypadku gdy mamy strone z interesujaca trescia ale brakiem userow? Jak rozwiazac taki problem?
W tym topicu mozna publikowac wszystkie swoje przemyslenia
Odpowiedz

Według mnie chyba wygląd,choć może się to wydawać złudne ,ale w rzeczywistości to ma znaczenie na konwersje.
Drugie to ilość un strony >jakie masz statystyki ? Może wymagasz zbyt dużo przy niskiej odwiędzalności
Może po prostu nie ma zapotrzebowania w Polsce na taki projekt
Odpowiedz
raczej tu sie nie sklaniam ku mojemu projektowi... Poprostu chcialbym pozbierac opinie.

Myslalem troche nad tym wszystkim przez noc i mysle ze kluczowym raczej jest ilosc danych o ktore prosimy w rejestracji. Strony takie jak podaj email i podaj haslo - dziekujemy za rejestracje z pewnoscia beda mialy wiecej userow niz strony takie jak moja (jak juz o niej wspomniales), ktore wymagaja nawet motta i opisu profilu (inwestora, projektodawcy) aby moc dokonczyc rejestracje.
Odpowiedz
Robić to co dotychczas i szukać nowych rozwiązań .Czas i jeszcze raz czas zrobi zapewne swoje.
Szukaj również dobrej grupy docelowej.
Odpowiedz
Zależy jeszcze chyba o jaką stronę chodzi zadałeś ogólne więc ,ogólne odpowiedzi się będą pojawiać.
Moim zdaniem zawsze na 1 miejscu jest treść na stronie portalu przyciągająca użytkownika.
Odpowiedz
To zależy od profilu strony. Jeśli jest to serwis rozrywkowy to myślę, że najlepszym rozwiązaniem byłoby zainwestować w reklamę społecznościową. W przypadku sklepów internetowych bardzo dobrze sprawdza się marketing szeptany. Natomiast najważniejsze według mnie jest pozycjonowanie strony. Wyszukiwarki dostarczają bardzo dużą ilość ruchu na strony internetowe, więc będzie to inwestycja, która z pewnością zwróci się z nawiązką.
Odpowiedz

Ostatnie tematy użytkownika 3one
WątkiDataOdpowiedzi
H E L P - potrzebuje naprostowania25.11.2012, 13:230
A może ja i wy zostaniemy Aniolami biznesu??22.11.2012, 12:146
Camping czy firma IT - dwa pomysly, a wasze opinie?03.11.2012, 10:160
Kredyty inwestycyjny/firmowy - TYLKO TEN30.10.2012, 10:502
Mini system gieldowy - zainwestujemy28.10.2012, 02:456

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Biznes Forum

Forum biznesu i finansów. Masz dobry pomysł na biznes? Dobrze trafiłeś! Na biznes forum zawsze znajdziesz pomoc. Wejdź również na nasze forum finansowe by się poradzić, podpowiemy Ci jakie oferty finansowe możesz wybrać, aby zwiększyć swoje zyski.

Linki

• Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom