• Forum finansowe oraz biznes forum poruszające tematyki takie jak: inwestycje, finanse, biznes, pomysły na biznes, własna firma, konta bankowe. W tym miejscu możesz zdobywać wiedzę ze świata finansów i biznesu lub dzielić się i wymieniać własnymi doświadczeniami, zawierać nowe znajomości biznesowe. Dołącz do nas :) Pozdrawiamy

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wykonam marketing szeptany dla Twojej strony!
Rainbow 
Witam! Nazywam się Łukasz Zgarlicki.

Wykonam marketing szeptany dla Państwa strony.

Mogę dyskretnie reklamować usługi/stronę/produkty danej firmy na wielu forach tematycznych. Sprytnie będę tworzył dyskusję, inni będą dyskutować o Państwa produkcie/stronie itd. - koszt 60 zł. za 100 wypowiedzi

Mam w tej kwestii spore doświadczenie i bogate portfolio. W ramach zabezpieczenia dla obu stron można dokończyć transakcję na allegro, choć niekoniecznie.

Co do marketingu szeptanego, wszystko jest do uzgodnienia. Czas realizacji, czy inne sprawy.

kontakt TYLKO na adres mailowy: lvcas @ onet.eu
Odpowiedz

Można poprosić przykład takiej transakcji? Bo nie za bardzo wiem, jak ma się to odbyć, a możliwe jest to, że będę zainteresowany Pańską ofertą. BTW. Pańskie portfolio dostępne jest gdzieś w sieci? Jeśli tak, to mogę otrzymać adres?
Odpowiedz
Ja również byłbym zainteresowany Pańską ofertą, proszę informacje wraz z przykładem na mój mail - kamil.artek@o2.pl, pozdrawiam i czekam na szybki kontakt, zależy mi na czasie!!
Odpowiedz

Ostatnie tematy użytkownika kolargol
WątkiDataOdpowiedzi
Jak stworzyć maszynkę generującą przyzwoity dochód pasywny?12.09.2011, 14:4811
Alior Bank - lokata 7,5% na 100 dni12.09.2011, 14:413