• Forum finansowe oraz biznes forum poruszające tematyki takie jak: inwestycje, finanse, biznes, pomysły na biznes, własna firma, konta bankowe. W tym miejscu możesz zdobywać wiedzę ze świata finansów i biznesu lub dzielić się i wymieniać własnymi doświadczeniami, zawierać nowe znajomości biznesowe. Dołącz do nas :) Pozdrawiamy

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wyjazd integracyjny
Ostatnio czytałam, że takie wyjazdy są bardzo dobre dla firm. Generują większe poczucie współpracy wśród pracowników i polepszają atmosferę. Ludzie przede wszystkim chcą pracować w dobrej atmosferze, także myślę, że warto zainwestować. Bardzo atrakcyjną ofertę ma [url=http://www.hotelaramis.pl/][/url]
[code]www.hotelaramis.pl,[/code]
zobaczcie
Odpowiedz

oczywiście ,ze tak wyjazdy integracyjne jak sama nazwa wskazuje służą do tego aby pracownicy sie "docierali"
oczywiście są to koszty ale pracownicy zadowoleni zadowolony pracownik to dobry pracownik Smile
niestety szefowie często o tym zapominają Sad
Odpowiedz
mój szef akurat jeśli chodzi o te kwestie o nas pamięta. I to często jak twierdzi mój mąż Smile Ostatnio wymyśla coraz to nowsze atrakcje, które mają sprawiać nam przyjemność. Ostatnią była foto-budka, z rożnymi ciekawymi i śmiesznymi gadżetami dodatkowymi do wykorzystania na "sesjach"( zobaczcie sobie na fotoselfie.pl ). Zabawa przednia, miłe wspomnienia a zdjęcia na głównej tablicy w firmie do dziś nas rozśmieszają Smile
Odpowiedz
To jest ważna sprawa. U nas w firmie od razu wszyscy lepiej się dogadują po takim wyjeździe. To świetna inwestycjaSmile
Odpowiedz
Byłam kiedyś na wyjeżdzie organizowanym przez agencję Power, było mega fajnie, wszyscy długo potem wspominali ten wypad w góry, tak nam czas zorganizowali że nie było czasu na nudęSmile
Odpowiedz
zgadzam się, wyjazdy integracyjne dla pracowników to świetna sprawa Smile my byliśmy ostatnio w krakowie, w hotelu efekt express i mysle, ze wszyscy swietnie sie bawili Smile jedzenie bardzo dobre, atrakcji duzo, az zal bylo wracac Smile
Odpowiedz
Wyjazdy to świetny pomysł, pozwalają zintegrować się nie tylko pracownikom, ale też wyższej kadrze. Moim zdaniem dobrze to działa i później o wiele lepiej się pracuje. Nie tylko ja miałem takie wrażenie, ponieważ pozostali pracownicy mieli takie same odczucia.
Odpowiedz
Odreagować zawsze się powinno i z szefem w lepszych relacjach być.
Odpowiedz
zdecydowanie popieram takie wyjazdy, prcownicy lepiej sie dogaduja jesli sie blizej poznaja, szczeglnie gdy rozne dzialy frmy sa rozocone po kraju, a centrala jest gdzie daleko i sie nie zna wszystkich ludzi
Odpowiedz
ja uwazam ze wyjazdy integracyjne to swietna sprawa. Daje to mozliwosc poznania sie lepiej na prywatnym gruncie, lepiej sie po takim wyjezdzie zdecydowanie pracuje. Ostatnio na przyklad z mojej firmy organizowali wyjazd do hotelu Jaworowy Dwor pod Warszawa, bawilismy sie swietnie Smile
Odpowiedz
[quote pid='8605' dateline='1455826421']
do Talarii wysłałem moją żonę! Znaczy nie tak do końca, bo sama chciała :Big Grin byłą zachwycona!  spa, pałacowe klimaty, dużo natury, podobno żyć nie umierać. No i odpoczęła od męża Tongue
[/quote]
Odpowiedz
Wyjazdy integracyjne to fajna sprawa (może nie koniecznie dla partnerów osób które na takie wyjeżdżają Wink. Można poznać osoby z którymi współpracujemy z zupełnie innej strony no i odpocząć od tych zwykłych korpo-relacji między ludźmi
Odpowiedz
Wyjazdy integracyjne to moim zdaniem teraz konieczność w firmach. Przynajmniej ja sobie nie wyobrażam żeby takowych nie organizować. My byliśmy ostatnio w Pałacyku Łąkomin koło gorzowa wlkp. Świetne miejsce, naprawde mieliśmy co robić, bo tam zapewniają mnóstwo atrakcji. Wszyscy wrócili bardzo zadowoleni Smile
Odpowiedz
Trzeba od pracowników wymagać, ale trzeba też ich integrować i zachęcać do lojalności, a to można osiągnąć tylko dzięki przyjemnej atmosferze w pracy. Nic tak nie spaja, jak wspólny wyjazd, więc naprawdę warto o tym pomyśleć.
Odpowiedz
Wyjazdy integracyjne to fajna sprawa, naprawdę. Najlepsze są takie na których można naprawdę dobrze się bawić.
Odpowiedz
Relacje z pracownikiem trzeba umieć budować w sposób zrównoważony - wymagać, ale w przyjacielskiej atmosferze. Myślę, że takie wyjazdy integracyjne to fajny sposób na zbudowanie pozytywnych więzi (nawet te odbywane "niedaleko" - ot wspólne integrujące wypady w region).
Odpowiedz
takie wyjazdy integracyjne to świetna sprawa i bardzo pomagają w budowaniu zespołu, do Terma Bania
się można wybrać, połączyć to z jakimś szkoleniem żeby to było i efektywne i jednak pozwoliło się oderwać od takiego typowego, codziennego środowiska pracy
Odpowiedz

Ostatnie tematy użytkownika kata.agnieszka
WątkiDataOdpowiedzi
Akcesoria do DG29.07.2014, 11:420
Docieplenia domów04.07.2014, 11:162

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Biznes Forum

Forum biznesu i finansów. Masz dobry pomysł na biznes? Dobrze trafiłeś! Na biznes forum zawsze znajdziesz pomoc. Wejdź również na nasze forum finansowe by się poradzić, podpowiemy Ci jakie oferty finansowe możesz wybrać, aby zwiększyć swoje zyski.

Linki

• Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom