• Forum finansowe oraz biznes forum poruszające tematyki takie jak: inwestycje, finanse, biznes, pomysły na biznes, własna firma, konta bankowe. W tym miejscu możesz zdobywać wiedzę ze świata finansów i biznesu lub dzielić się i wymieniać własnymi doświadczeniami, zawierać nowe znajomości biznesowe. Dołącz do nas :) Pozdrawiamy

Ocena wątku:
  • 6 głosów - średnia: 3.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
wygodne konto
Hej! Zamierzam założyć konto w banku i zależy mi przede wszystkim na wygodzie, tj jak najmniej formalności i sprawne korzystanie z konta przez internet. Możecie mi coś polecić?
Odpowiedz

troszkę mało informacji, to tak jak byś się zapytała potrzebuje wygodne auto Smile
Odpowiedz
Jestem po prostu laikiem w tej kwestii i proszę o jakiekolwiek rady, zawszę chociaż trochę pomoże mi to w wyborzeWink Może uściślę, że zależy mi przede wszystkim na niskich opłatach, wygodnej obsłudze internetowej i ciekawych opcjach inwestowania pieniędzy.
Odpowiedz
Witaj

Osobiście korzystam z mBanku i Synca, ale bardzo dobre konta znajdziesz w bardzo dobrym banku Milenium oraz Inteligo.
W zasadzie prawie wszystkie banki posiadają dostęp internetowy, moim ulubionym bankiem jest teraz mBank ze względu na jego nowoczesny i przydatny panel klienta do obsługi rachunku internetowego.

Jeśli chcesz sprawdzić najlepsze konta bankowe w Polsce i dobrać odpowiedni rachunek dla siebie według własnych wytycznych to proszę wejdź na stronę poniżej. Pozdrawiam serdecznie

>>> Porównanie kont bankowych
Odpowiedz
 Podziękowali: Adrian
Bank Millenium ma również bardzo dobre konto i nazwa konta również taka sama "dobre konto" Smile
Odpowiedz
Witam! Jeżeli szuka Pani odpowiedniego konta osobistego to zachęcam do przejrzenia oferty Idea Banku "Konto idealne". To konto w którym otwarcie i prowadzenie konta jest za 0zł, 0zł za wydanie i prowadzenie karty płatniczej oraz 0zł za przelewy internetowe, a konto w szybki sposób można założyć online i bez zbędnych formalności. Więcej informacji można uzyskać na naszej stronie internetowej.
Odpowiedz
Muszę przyznać, że propozycja idea banku brzmi ciekawie. Zastanawiałam się właśnie nad tym bankiem, tylko nie wiedziałam, jak to wszystko dokładnie wygląda. Dzięki za pomocWink
Odpowiedz
Widziałem ich reklamę w telewizji.
Odpowiedz
Również polecam mBank. Bardzo wygodne w użytkowaniu - przejrzysty interfejs i do tego wszystko można załatwić online. Poza tym, mają darmowe konto walutowe, które możemy założyć oczywiście przez internet.
Odpowiedz
Ja mam alior synca i jestem zadowolona. Jedyny minus to chyba to że nie ma oddziału
Odpowiedz

Ostatnie tematy użytkownika Izabella
WątkiDataOdpowiedzi

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Biznes Forum

Forum biznesu i finansów. Masz dobry pomysł na biznes? Dobrze trafiłeś! Na biznes forum zawsze znajdziesz pomoc. Wejdź również na nasze forum finansowe by się poradzić, podpowiemy Ci jakie oferty finansowe możesz wybrać, aby zwiększyć swoje zyski.

Linki

• Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom