• Forum finansowe oraz biznes forum poruszające tematyki takie jak: inwestycje, finanse, biznes, pomysły na biznes, własna firma, konta bankowe. W tym miejscu możesz zdobywać wiedzę ze świata finansów i biznesu lub dzielić się i wymieniać własnymi doświadczeniami, zawierać nowe znajomości biznesowe. Dołącz do nas :) Pozdrawiamy

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wpływ stóp procentowych na gospodarkę
Jak myślicie, kiedy najbardziej będą odczuwalne wysokie stopy procentowe na rynku. Na razie oprocentowanie lokat nie rośnie w jakimś zawrotnym tempie. Akcja kredytowa została trochę ograniczona, ale nie w znaczącym stopniu.
Odpowiedz

Niestety oprocentowanie lokat będzie stale malało, ale za to ludzie będą chętniej brali kredyty. Takie jest życie, że jak jeden zyskuje, to inny traci.
Odpowiedz
 Podziękowali: AdamM
No i obniżyli stopy. Dobra wiadomość dla kredytobiorców i dłużników urzędu skarbowego..
Odpowiedz
faktycznie obniżyli, nawet dostałam pismo z banku, że zmieszają mi ratę kredytu Smile
Odpowiedz
No a ja dostałem informację o zmianie oprocentowania lokat na niższe Sad
Odpowiedz
Stopy będą raczej obniżane, lokaty już nie bardzo się opłacają.
Odpowiedz
Caly czas sie opłacają, jako bezpieczne gromadzenie kapitału. To najbezpieczniejsza inwestycja.
Pieniądze się pomnażają powoli, ale jednak. Dla lubiących bezpieczeństwo to na pewno dobra opcja, lepsza niż po prostu zwykłe przechowywywanie pieniędzy w portfelu.
optimed pro office
Odpowiedz

Ostatnie tematy użytkownika makler bgk
WątkiDataOdpowiedzi
Alior Sync - nowość na rynku06.07.2012, 12:270

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Biznes Forum

Forum biznesu i finansów. Masz dobry pomysł na biznes? Dobrze trafiłeś! Na biznes forum zawsze znajdziesz pomoc. Wejdź również na nasze forum finansowe by się poradzić, podpowiemy Ci jakie oferty finansowe możesz wybrać, aby zwiększyć swoje zyski.

Linki

• Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom