• Forum finansowe oraz biznes forum poruszające tematyki takie jak: inwestycje, finanse, biznes, pomysły na biznes, własna firma, konta bankowe. W tym miejscu możesz zdobywać wiedzę ze świata finansów i biznesu lub dzielić się i wymieniać własnymi doświadczeniami, zawierać nowe znajomości biznesowe. Dołącz do nas :) Pozdrawiamy

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Witam
Witam serdecznie wszystkich użytkowników forum Smile
Mam na imię Marta i mieszkam w Poznaniu.
Odpowiedz

Witaj! Napisz coś więcej o sobie! Smile Co Cię sprowadza na nasze forum?
Odpowiedz
Cześć jestem Jaco

---------------------
dług w kruku
Odpowiedz
W moim przekonaniu to nie jest takie proste, a robiąc to pierwszy raz na pewno nie oszczędzimy więc po co stwarzać sobie dodatkowe problemu? Niestety, faktem jest, że bardzo mało agencji rekalmowych swoje kampanie poprzedza badaniem rynku pod kątem produkty, czy marki kompleksowo, a to dość istotne jeśli ktoś działa w sektorze B2B, pozytywnym przykładem na tym rynku może być agencja NO HAU http://nohau.pl/ podchodzą do tematu tak jak podchodzić się powinno. Niestety, ale w Polsce takie firmy to cały czas wyjątek. Myślę, że jeszcze kilka lat będzie musiało upłynąć, aż zarządzający firmami zorientują się, że dobra kampania musi być poprzedzona badaniem rynku.
Odpowiedz

Ostatnie tematy użytkownika suselka007
WątkiDataOdpowiedzi

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Biznes Forum

Forum biznesu i finansów. Masz dobry pomysł na biznes? Dobrze trafiłeś! Na biznes forum zawsze znajdziesz pomoc. Wejdź również na nasze forum finansowe by się poradzić, podpowiemy Ci jakie oferty finansowe możesz wybrać, aby zwiększyć swoje zyski.

Linki

• Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom