• Forum finansowe oraz biznes forum poruszające tematyki takie jak: inwestycje, finanse, biznes, pomysły na biznes, własna firma, konta bankowe. W tym miejscu możesz zdobywać wiedzę ze świata finansów i biznesu lub dzielić się i wymieniać własnymi doświadczeniami, zawierać nowe znajomości biznesowe. Dołącz do nas :) Pozdrawiamy

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Witajcie.
Witajcie forumowicze,

Nazywam się Smułkowski Jan. Mam nieco ponad 20 lat i od dwóch zarabiam w internecie. Interesuję się głownie zarabianiem właśnie i tworzeniem stron, ich pozycjonowaniem i optymalizacją. Posiadam także swój team, w którym prowadzę DARMOWE szkolenia odnośnie Tworzenia imperium WWW i zarabiania na nim. Chętnych zapraszam do zapisania się (darmowa subskrypcja e-mail).
sygnatura
Pozdrawiam,
GVOTEAMIS.
Odpowiedz

(21.10.2014, 15:04)GVOTEAMIS napisał(a):  Witajcie forumowicze,

Nazywam się Smułkowski Jan. Mam nieco ponad 20 lat i od dwóch zarabiam w internecie.

Cześć, witaj Smile Mam nadzieję, że razem rozwiniemy to forum Smile
Odpowiedz
Witam użytkownika i ja rówienież chciałbym się przywitać ze wszystkim, aby już nie zakładać nowego wątku.
Odpowiedz
Cześć, witaj Smile Z tej strony Grzegorz Smile Inwestuję od kilkunastu lat - obecnie tylko i wyłącznie na Forexie.
Odpowiedz
Cześć wszystkim, Łukasz z tej strony - etatowiec marzacy o własnej działalności.
Odpowiedz
Cześć, z tej strony Kamil.
Inwestuje od kilku lat i całkiem dobrze mi idzie.
Pozdarwiam
Odpowiedz
Hej, jestem Aneta z Krakowa Smile Interesuję się biznesem i inwestowaniem Smile
Odpowiedz

Ostatnie tematy użytkownika GVOTEAMIS
WątkiDataOdpowiedzi

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Biznes Forum

Forum biznesu i finansów. Masz dobry pomysł na biznes? Dobrze trafiłeś! Na biznes forum zawsze znajdziesz pomoc. Wejdź również na nasze forum finansowe by się poradzić, podpowiemy Ci jakie oferty finansowe możesz wybrać, aby zwiększyć swoje zyski.

Linki

• Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom