• Forum finansowe oraz biznes forum poruszające tematyki takie jak: inwestycje, finanse, biznes, pomysły na biznes, własna firma, konta bankowe. W tym miejscu możesz zdobywać wiedzę ze świata finansów i biznesu lub dzielić się i wymieniać własnymi doświadczeniami, zawierać nowe znajomości biznesowe. Dołącz do nas :) Pozdrawiamy

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wirtualne biuro - warto?
Witajcie,
Macie może jakieś doświadczenia ze współpracy z wirtualnym biurem? 
Robię wstępny rekonesans po ofertach wirtualnych biur i aż mi się nie chce wierzyć, że tak tanio to wychodzi Smile
Wszystkie oferty wyglądają podobnie, tylko teraz kwestia co i za ile. Ważne tez opinie klientów, ale tu nigdy nie ma pewności co do ich wiarygodności.
Adres firmy w centrum +obsługa biurowa wychodzi w granicach 50 -100 zł miesięcznie. Czy to realne? Szukałam ofert na lokalnym rynku i kilka nawet mogłoby być - np. wirtualne biuro Kraków
Co w ogóle to tym myślicie? 
Dzięki i pozdrawiam
Odpowiedz

Uważam to za świetne rozwiązanie dla nowych i małych prężnie rozwijających się firm. Biuro takie pozwoli nam zaoszczędzić dużo czasu i pieniędzy, które możemy przeznaczyć na rozwój a nie na opłaty personelu i wynajem lokalu. Ja trafiłem na bardzo atrakcyjną ofertę biura http://toweroffice.pl po za tym mają świetną lokalizacją w centrum Warszawy Wink
Odpowiedz
Czy warto? To zależy od skali działalności. Takie wirtualne biuro może się wydawać dobrym pomysłem, ale tylko w przypadku jednoosobowej działalności. Większa firma potrzebuje prawdziwego biura, w dobrej lokalizacji. Warto rozejrzeć się za ofertami w sieci, choćby na https://walterherz.com - serwis znacznie ułatwia znalezienie i wynajęcie odpowiedniego biura.
Odpowiedz
Takie biuro to raczej kiepski pomysł, chyba, że mowa o jednoosobowej działalności - firma powinna mieć własne biuro, zwłaszcza jeśli przyjmuje w niej kontrahentów. Jeśli planujecie wynajęcie biura, to na szkoleniu https://akademianajemcy.pl dowiecie się jak najkorzystniej je wynająć, jak zaplanować zmianę biura.
Odpowiedz
Wydaje mi się, że to dobre rozwiązanie dla startupów, małych firm oraz zespołów pracujących zdalnie. Z drugiej strony, jeżeli firma się rozwija to jednak potrzeba miejsca, w którym razem będzie można pracować i spotykać się z klientami. Mi bardzo podoba się jak rozwija się infrastruktura biurowa w Łodzi. Jedną z fajniejszych inwestycji są budynki biurowe Imagine.
Odpowiedz
Na czym dokładnie polega oferta takiego biura? Jakie macie doświadczenia z tym związane?
Odpowiedz

Ostatnie tematy użytkownika Dama Pik
WątkiDataOdpowiedzi