• Forum finansowe oraz biznes forum poruszające tematyki takie jak: inwestycje, finanse, biznes, pomysły na biznes, własna firma, konta bankowe. W tym miejscu możesz zdobywać wiedzę ze świata finansów i biznesu lub dzielić się i wymieniać własnymi doświadczeniami, zawierać nowe znajomości biznesowe. Dołącz do nas :) Pozdrawiamy

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Windykacja należności
Witam! Niestety mam problemy w windykacją należności od nieterminowego kontrahenta. Prośby telefoniczne oraz pisemne nie przynoszą żadnego skutku dlatego zdecydowałam się poszukać firmy windykacyjnej. Czy macie kogoś godnego polecenia?
Odpowiedz

Warto zajrzeć na bardzo profesjonalne i sprawdzone firmy i instytucje na http://banki.finansefakty.pl/windykacja/
Odpowiedz
KRATKA, nie wiem jakich kwot dotyczy nieuregulowana należność i z jakiego tytułu. Ja kiedyś skorzystałem z usług firmy corpus invest. Kiedy próbowałem na własną rękę ściągnąć dług, to straciłem tylko zdrowie i teraz z doświadczenia wiem , że lepiej powierzyć komuś, kto się na tym naprawde zna. Powiem Ci, że ja już myślałem, że swoich pieniędzy nigdy nie odzyskam, a jednak metody i skuteczność firmy, której to powierzyłem sprawiły, że pieniądze wróciły do mnie.

podsyłam, tam znajdziesz na nich namiary: corpus-invest.com
Odpowiedz
Ze swojego doświadczenia wiem, iż firmy windykacyjne biorą spore prowizje za odzyskanie należności.
Dużo łatwiejszym, tańszym i wg mnie skuteczniejszym sposobem jest udanie się do radcy prawnego, który w naszym imieniu wyśle do dłużnika wezwanie do zapłaty, a gdy ten będzie się nadal uchylał, skieruje sprawę na drogę postępowania sądowego. Koszty jakie ponosisz to opłata sądowa i koszty zastępstwa procesowego (uzależnione od wartości długu), które pokrywa strona przegrywająca.
Jeśli dłużnik nie zastosuje się do wyroku sądu i nie spłaci długu, możesz udać się do komornika, który w Twoim imieniu wyegzekwuje należności - nie tylko Twoje, ale także jego koszty.
Odpowiedz
(08.04.2013, 10:06)Kratka napisał(a):  Witam! Niestety mam problemy w windykacją należności od nieterminowego kontrahenta. Prośby telefoniczne oraz pisemne nie przynoszą żadnego skutku dlatego zdecydowałam się poszukać firmy windykacyjnej. Czy macie kogoś godnego polecenia?

Hej Smile Pisałem o tym w tym wątku: http://forum.finansefakty.pl/watek-Tania...21#pid3021 Mowa tam o kancelarii Koksztys. Najtańszy pakiet prawno-windykacyjny mają już za 99 zł miesięcznie. Pobierają niecałe 7% prowizji ze skutecznej windykacji, a skuteczni są Wink
Odpowiedz
Chcecie płatny czy bezpłatny? Bezpłatne nie są jakieś dobre i lepiej zapłącić 200zł.
Odpowiedz
Ja windykacje ostatnio zleciłem firmie co mi prowadzi ksiegowosć bo maja takie usługi w cenie i od 2 klientów na 3 juz odzyskałem wieć nie zawsze musi to byś stricte firma windykacyjna
Odpowiedz
(30.03.2015, 11:40)ewelinna napisał(a):  Ja windykacje ostatnio zleciłem firmie co mi prowadzi ksiegowosć bo maja takie usługi w cenie i od 2 klientów na 3 juz odzyskałem wieć nie zawsze musi to byś stricte firma windykacyjna

o a to ciekawe, ciekawe jak ta firma działa, podeślesz linka do ich strony, chętnie zapoznam się z ofertą 
Wpis z Panoramy firma kruk kontakt
Odpowiedz
Szczerze mówiąc, to najlepszą windykację mają dresiarze. I nie mówię / piszę tego żartobliwie. No, może określenie "dresiarze" jest żartobliwe. W każdym razie .. ŁYSI Smile))
Polecam stronę forex - www.gieldaforex.eu
Odpowiedz
(26.04.2015, 19:41)bartoszek4565 napisał(a):  Szczerze mówiąc, to najlepszą windykację mają dresiarze. I nie mówię / piszę tego żartobliwie. No, może określenie "dresiarze" jest żartobliwe. W każdym razie .. ŁYSI Smile))
Masz na myśli "pożyczki prywatne"? ^_^
Wzory rezygnacji i instrukcje jak złożyć skuteczne wypowiedzenie umowy OC u Twojego ubezpieczyciela!
Odpowiedz
(27.04.2015, 14:11)Finansolog napisał(a):  
(26.04.2015, 19:41)bartoszek4565 napisał(a):  Szczerze mówiąc, to najlepszą windykację mają dresiarze. I nie mówię / piszę tego żartobliwie. No, może określenie "dresiarze" jest żartobliwe. W każdym razie .. ŁYSI Smile))
Masz na myśli "pożyczki prywatne"? ^_^
To chyba już ostatnia deska ratunku Smile Ja tez z doświadczenia wiem, że od początku, szczególnie w dzisiejszych czasach, warto zadbać o kwestie prawne. Nie samodzielnie, bo przepisów jest tyle, że chyba nikt tego nie ogarnia, ale korzystając z usług kancelarii/firmy specjalizującej się w doradztwie finansowym, gospodarczym i prawnej pomocy przedsiębiorcom. Pozwala to unikać problemów w przyszłości, także finansowych. Na terenie Świdnicy i Wałbrzycha spokojnie można zaufać tej SPAM- dodatkowo pomagają tez w odzyskaniu należności.
Odpowiedz
kiedys korzystałam z firmy Kruk i udało się dość szybko odzyskać pieniądze
Odpowiedz
A po jakim czasie można dochodzić spłaty zadłużenia?
Zajrzyj do introligatorni artystycznej na http://www.kurcewicz.pl/
Odpowiedz
Na początek proponowałabym spróbować prowadzić samodzielnie windykację. Mój mąż ma firmę i też miał problem z odzyskaniem pieniędzy od kilku klientów. Do dziś korzysta z usług platformy vindicat - vindicat.pl Efekt tego jest taki, że udało mu się odzyskać pieniądze i klienci poważnie traktują wezwania. Taka windykacja jest skuteczna i nie droga, bo koszt jeden sprawy ogranicza się w sumie 50 zł.
Odpowiedz
w tamtym roku miałem problem z dłużnikiem który przez kilkanaście miesięcy zwlekał z zapłatą za faktury na dość pokaźną kwotę. Początkowo działałem na właśna rękę jdnak niewiele to dawało. Zwróciłem się o pomoc do firmy windykacyjnej, oni w polubowny sposób rozwiązali problem. Także jeśli ktoś szuka dobrej i sprawdzonej firmy to polecam debit.com.pl
Odpowiedz
(19.05.2016, 10:36)bask napisał(a):  w tamtym roku miałem problem z dłużnikiem który przez kilkanaście miesięcy zwlekał z zapłatą za faktury na dość pokaźną kwotę. Początkowo działałem na właśna rękę jdnak niewiele to dawało. Zwróciłem się o pomoc do firmy windykacyjnej, oni w polubowny sposób rozwiązali problem. Także jeśli ktoś szuka dobrej i sprawdzonej firmy to polecam debit.com.pl

Potwierdzam. debit.com.pl działa bardzo szybko i znają się na rzeczy jak mało kto. Już po pierwszym telefonie miałam wrażenie, że znamy się wiele lat. Bardzo konkretni fachowcy!
Odpowiedz

Ostatnie tematy użytkownika Kratka
WątkiDataOdpowiedzi
Jaki internet dla firmy?17.01.2013, 09:553

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Biznes Forum

Forum biznesu i finansów. Masz dobry pomysł na biznes? Dobrze trafiłeś! Na biznes forum zawsze znajdziesz pomoc. Wejdź również na nasze forum finansowe by się poradzić, podpowiemy Ci jakie oferty finansowe możesz wybrać, aby zwiększyć swoje zyski.

Linki

• Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom