• Forum finansowe oraz biznes forum poruszające tematyki takie jak: inwestycje, finanse, biznes, pomysły na biznes, własna firma, konta bankowe. W tym miejscu możesz zdobywać wiedzę ze świata finansów i biznesu lub dzielić się i wymieniać własnymi doświadczeniami, zawierać nowe znajomości biznesowe. Dołącz do nas :) Pozdrawiamy

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wiedza i praktyka - doświadczenia
Witam wszystkich użytkowników forum!

Chciałbym się dowiedzieć jakie były Wasze (jeśli w ogóle) doświadczenia z opracowaniami z wydawnictwa Wiedza i Praktyka. Sam kilka miesięcy temu poszukiwałem materiałów i poradników dotyczących prowadzenia księgowości w małej firmie i byłem bardzo pozytywnie zaskoczony, chociaż naczytałem się wiele negatywnych opinii o tym wydawnictwie. Do tego stopnia, że naprawdę nie wiem kto pisze te komentarze.

Biuletyny są napisane w bardzo czytelny i zrozumiały sposób, nie ma zbędnej kazuistyki i typowej fascynacji pierdołami. Sama zaś forma wysyłki jest świetna - nie miałem żadnego problemu z niechcianymi fakturami, ani nic podobnego. Mam nieodparte wrażenie, że historie o jakiś tajemniczych windykacjach to tylko wymysł konkurencji...
Odpowiedz

Lub Twój post, może być wybielaniem ich czarnego, jak kawa PR-u Smile Ja również uważam, że to wydawnictwo nie jest pierwszej klasy, iż w opracowaniach i biuletynach jest dużo sprzecznych z rzeczywistością informacji. Księgowość to lepiej zostawić dla biura rachunkowego, a nie jej się na siłę uczyć.
Odpowiedz
Chciałabym aby ktoś z was potwierdził moją wiedze na temat kancelarii prawniczej sdo ze Szczecina http://www.sdo.com.pl (chodzi mi o kwestie reprezentowania w sprawie o upadłość z możliwością zawarcia układu
Odpowiedz

Ostatnie tematy użytkownika Masouka
WątkiDataOdpowiedzi

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Biznes Forum

Forum biznesu i finansów. Masz dobry pomysł na biznes? Dobrze trafiłeś! Na biznes forum zawsze znajdziesz pomoc. Wejdź również na nasze forum finansowe by się poradzić, podpowiemy Ci jakie oferty finansowe możesz wybrać, aby zwiększyć swoje zyski.

Linki

• Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom