• Forum finansowe oraz biznes forum poruszające tematyki takie jak: inwestycje, finanse, biznes, pomysły na biznes, własna firma, konta bankowe. W tym miejscu możesz zdobywać wiedzę ze świata finansów i biznesu lub dzielić się i wymieniać własnymi doświadczeniami, zawierać nowe znajomości biznesowe. Dołącz do nas :) Pozdrawiamy

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Warta
Ubezpieczenia w Warcie są bardzo drogie, jednak nie bez powodu. Warta ceni się, albowiem ma do tego bardzo dobre warunki jeśli chodzi o swoje wszelkie oferty, oraz odpowiednie udogodnienia dla samego klienta. Przykładowo dojazd i związanie umowy z klientem w miejscu wyznaczonym przez klienta.
Odpowiedz

Warta od dawna się ceni, jeden z lepszych ubezpieczycieli. Interesuje mnie ta oferta: http://www.warta.pl/zgloszenie-szkody - Z ubezpieczenia mieszkania. Coś więcej ktoś może mi powiedzieć? Najlepiej ktoś kto to sprawdził.
Odpowiedz
Mają dobry pakiet ubezpieczeń - tylko drogi. Miałam też z nimi niestety niemiłe przeżycia.
W sumie to jestem stałym klientem od 8 lat, 60% zniżki na wszystko , 2 samochody ubezpieczone u nich i jak zdarzyła mi się szkoda całkowita to zaniżyli wszystko na swoją korzyść. Nie zabrali samochodu ( mimo że w regulaminie widnieje taki zapis ) - wycenili wrak wysoko , a mi zapłacili różnicę ( suma ubezpieczenia - wrak = duża strata kasy ). Także warty niestety polecić nie mogę. Tragicznie jest się też dogadać telefonicznie. Wydaje mi się, że robią wszystko, żeby tylko nie stracić... no i to niestety zraża, bo różne kruczki prawne też się pojawiają o których człowiek niestety nie zawsze ma pojęcie, a oni na tym korzystają.
Odpowiedz

Ostatnie tematy użytkownika wingame
WątkiDataOdpowiedzi
Karty studenckie03.11.2011, 16:531
Spłata kart kredytowych.03.11.2011, 16:522
Złe, stare karty03.11.2011, 16:511
Dwie karty na jedno konto ?03.11.2011, 16:494
Karta dla dziecka03.11.2011, 16:496

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Biznes Forum

Forum biznesu i finansów. Masz dobry pomysł na biznes? Dobrze trafiłeś! Na biznes forum zawsze znajdziesz pomoc. Wejdź również na nasze forum finansowe by się poradzić, podpowiemy Ci jakie oferty finansowe możesz wybrać, aby zwiększyć swoje zyski.

Linki

• Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom