• Forum finansowe oraz biznes forum poruszające tematyki takie jak: inwestycje, finanse, biznes, pomysły na biznes, własna firma, konta bankowe. W tym miejscu możesz zdobywać wiedzę ze świata finansów i biznesu lub dzielić się i wymieniać własnymi doświadczeniami, zawierać nowe znajomości biznesowe. Dołącz do nas :) Pozdrawiamy

Ocena wątku:
  • 6 głosów - średnia: 3.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
W których bankach macie konto?
W których bankach macie konto bankowe ? I jakie są zalety i wady tego konta bo wiem, że nie ma idealnego konta Smile
Odpowiedz

Alior Bank - konto za darmo, jedynie karta płatnicza kosztuje.
Odpowiedz
W PKO BP. Konto za zero Wink
Odpowiedz
Żadne z tych kont nie jest za darmo, no chyba że macie regularne wpływy. Ja mam w BZW BK takie podstawowe konto i w mBanku eKonto (darmowe faktycznie), głównie ze względu na eMaklera
Odpowiedz
Konto osobiste w Alior Banku. Pasuje miSmile
Odpowiedz
mBank, Inteligo, MoneyBookers, E-Gold
Odpowiedz
Ja już się pogubiłam w tych wszystkich bankach. Każdy znajomy poleca co innego. Główne Getin. Ma ktoś tam konto?
Odpowiedz
Ja mam konto w Mbanku - chyba najmniejsze opłaty za utrzymanie konta i przelewy, a przy tym wszystko można załatwiać elektronicznie Smile Do tego jest wiele ciekawych promocji, np karta zbliżeniowa za darmo Smile
Odpowiedz
mBank fajny, ale dla przelewów bankowych, no to najlepszy chyba AliorBank, przesyła użytkownikowi na maila potwierdzenie wpłaty.

Bardzo przydatne rozwiązanie.
Odpowiedz
Faktycznie AliorBank też ma ciekawą ofertę - szczególnie atrakcyjne są tzw. natychmiastowe przelewy do innych banków za które płaci się 1 zł, w innych bankach taka usługa jest dużo droższa.
Odpowiedz
Alior, mBank
Odpowiedz
ING, Kredyt Bank, Polbank
Odpowiedz
Ja mam w Idea Bank. Wybrałem tylko dlatego, że pomagają w rozliczeniach podatkowych, a przy wypełnianiu PIT 38 taka pomoc czasami się przydaje.
Odpowiedz
Ja obecnie posiadam w mbanku, do pewnego czasu było fajnie. Wprowadzili jednak teraz opłaty za kartę 2 złote miesięcznie, niby mało ale irytujące jak na bank, którego dewizą była darmowość. Poza tym jest problem z darmowymi bankomatami i wpłatomatami, o ile ktoś mieszka w nie dużym mieście.
Odpowiedz
Pekao S.A
Dla mnie same zalety, najlepszy bank.
Odpowiedz
a ja w bph,jak na razie spoko.
Odpowiedz
Ja mam obecnie konto w Pekao Sa. Bank bardzo dobry jak na moje potrzeby. Opłat dodatkowych też nie ma oprócz miesięcznej prowizji 0,99 groszy. Nie wiem za co to ale pisze że za przelewy. Duży plus to spora ilość bankomatów PEKAO. Praktycznie wszędzie są.
Odpowiedz
w mBanku, chociaż zastanawiam się nad zmiana. Niestety zauważyłem, że nie dbają o stałych, aktywnych klientów. Najlepsze oferty skierowane są głównie do nowych.
Odpowiedz
Ja obecnie posiadam konto w mbanku i jestem zadowolny,. Praktycznie wszystko mam za darmo,. Przelewy internetowe, prowadzenie konta.
Poza tym już się przyzwyczaiłem do interfejsu.
Odpowiedz
Alior Sync - nie płacę za nic, jestem zadowolony Smile
Odpowiedz
A jak Getin? Opcja z kartą dla kierowców jest dość ciekawa. Ktoś korzysta?
Odpowiedz
Ja mam w mBanku i Syncu w zupełności mi wystarcza.
Odpowiedz
Alior Sync - najlepszy bank patrzac na porównania kont osobistych Wink Nie płaci się za nic!
Czy warto mieć konto w banku Smart http://bankowe-konta.info/konto/smart/ opinie klientów.

Odpowiedz
Ing od wielu lat - najlepsze telefoniczne BOK z jakiego korzystałem.
Odpowiedz
(07.01.2014, 09:36)KarolTurbon napisał(a):  Ing od wielu lat -  najlepsze telefoniczne BOK z jakiego korzystałem.
mam konto Firma to ja w Idei. przekonał mnie darmowy program do fakturowania. poza tym warunki prowadzenia tego konta są korzystne wiec nie mam na co narzekać
Odpowiedz

Ostatnie tematy użytkownika Marioo90
WątkiDataOdpowiedzi
Mini biznes.29.08.2011, 19:3411
Który pomysł zrealizowany? TU PISZCIE!29.08.2011, 19:331
Zakład fotograficzny29.08.2011, 19:3114
Pełen etat i DG ?29.08.2011, 19:282
System w sprzedawanych komputerach29.08.2011, 19:266

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Biznes Forum

Forum biznesu i finansów. Masz dobry pomysł na biznes? Dobrze trafiłeś! Na biznes forum zawsze znajdziesz pomoc. Wejdź również na nasze forum finansowe by się poradzić, podpowiemy Ci jakie oferty finansowe możesz wybrać, aby zwiększyć swoje zyski.

Linki

• Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom