• Forum finansowe oraz biznes forum poruszające tematyki takie jak: inwestycje, finanse, biznes, pomysły na biznes, własna firma, konta bankowe. W tym miejscu możesz zdobywać wiedzę ze świata finansów i biznesu lub dzielić się i wymieniać własnymi doświadczeniami, zawierać nowe znajomości biznesowe. Dołącz do nas :) Pozdrawiamy

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
W jakim banku warto?
W jakim banku radzilibyście mi założyć konto firmowe? Firma dopiero rusza i zależy mi na przyjaznej ofercie.
Odpowiedz

Przejrzyj sobie ranking kont na internecie. Zawsze można znaleźć dobra ofertę. Jak na wrzesień to widziałem, że w czołówce są mBank, Alior i Idea Bank.
Odpowiedz
Witam! Serdecznie zapraszam do skorzystania z oferty Idea Banku. Polecam ofertę konta "FIRMA TO JA", gdzie: prowadzenie konta, przelewy i wypłaty z bankomatów są za 0zł. Można też uzyskać nawet przez 12 miesięcy darmowy debet w koncie. Po szczegóły oferty zapraszam na stronę internetową Idea Banku.

Pozdrawiam,

Michał Ostrowski
Dziękuję. A mignęło mi w reklamach coś w stylu "Rok bez ZUS" czy jakoś tak. O co z tym chodzi?
Odpowiedz
To promocja związana z "Kredytem na start". W tej promocji Idea Bank przelewa co miesiąc na konto premię w wysokości 400 zł miesięcznie (przez rok).

Pozdrawiam,
Michał Ostrowski
Hmm.. po prostu muszę zapytać - ale jak to przelewa? Na jakich zasadach? To jakaś forma pożyczki? Bo przecież chyba nie dajecie za darmo tyle kasy na start...? A może dajecie?
Odpowiedz
Aby skorzystać z tej promocji "Rok bez ZUS" trzeba wziąć kredyt w ofercie "Kredyt na start". A ta promocja to część właśnie tej oferty.

Pozdrawiam,
Michał Ostrowski

Ostatnie tematy użytkownika Daro
WątkiDataOdpowiedzi
Aasa Polska - opinie01.02.2015, 22:465
Integracja - pomysły15.11.2013, 12:286
Biznes to Rozmowy - wybieracie się?12.09.2013, 15:342
Witam12.09.2013, 02:011

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Biznes Forum

Forum biznesu i finansów. Masz dobry pomysł na biznes? Dobrze trafiłeś! Na biznes forum zawsze znajdziesz pomoc. Wejdź również na nasze forum finansowe by się poradzić, podpowiemy Ci jakie oferty finansowe możesz wybrać, aby zwiększyć swoje zyski.

Linki

• Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom