• Forum finansowe oraz biznes forum poruszające tematyki takie jak: inwestycje, finanse, biznes, pomysły na biznes, własna firma, konta bankowe. W tym miejscu możesz zdobywać wiedzę ze świata finansów i biznesu lub dzielić się i wymieniać własnymi doświadczeniami, zawierać nowe znajomości biznesowe. Dołącz do nas :) Pozdrawiamy

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
W jaki sposób sie odstresować od pracy
Aktualnie prowadze własny biznes i zastanawiam się jak moge sie odstresować po pracy?
Firma się rozwija, wszystko  w dobrym kierunku ale czuję się zestresowany i wiecznie jestem napięty!
Odpowiedz

Stres związany z nawałem obowiązków, ciągłym pośpiechem to okropna sprawa. I co najgorsze odbiera radość z wykonywanej pracy i życia. Wiąże się również z takimi przypadłościami jak bezsenność, nerwica czy nawet depresja w skrajnych przypadkach. Sport to dobre lekarstwo - ale nie każdy ma czas i ochotę na jego uprawianie. Trochę mi zajęło czasu zanim nauczyłem się żyć z dystansem do otaczającego świata. Nie ma co się wzbraniać przed pomocą psychologa. W jednym z tematów pisałeś,ze jesteś z Warszawy... W Warszawie dobra terapia znajduje sie na Limanowskiego:
http://strefamysli.pl/psychoterapia-indywidualna/
Pomagają tam takim osobom.
Odpowiedz

Ostatnie tematy użytkownika mariuszkiep
WątkiDataOdpowiedzi
Konto w banku firmowe21.10.2018, 11:211
Szukam pomysłu na organizację wieczoru kawalerskiego12.10.2018, 08:092
Nadmierne pocenie się17.09.2018, 06:212
Szukam taniej drukarni online04.09.2018, 09:041
Organizacja konferencji08.06.2018, 08:503

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Biznes Forum

Forum biznesu i finansów. Masz dobry pomysł na biznes? Dobrze trafiłeś! Na biznes forum zawsze znajdziesz pomoc. Wejdź również na nasze forum finansowe by się poradzić, podpowiemy Ci jakie oferty finansowe możesz wybrać, aby zwiększyć swoje zyski.

Linki

• Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom