• Forum finansowe oraz biznes forum poruszające tematyki takie jak: inwestycje, finanse, biznes, pomysły na biznes, własna firma, konta bankowe. W tym miejscu możesz zdobywać wiedzę ze świata finansów i biznesu lub dzielić się i wymieniać własnymi doświadczeniami, zawierać nowe znajomości biznesowe. Dołącz do nas :) Pozdrawiamy

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
W ile dochodzi przelew na paypal
Mam pytanie, wysłałem pieniądze na swoje konto w paypal z mbanku szybkim przelewem.
Ile trwają błyskawiczne przelewy na paypala. Czekam już 20 min.
Odpowiedz

z reguły otrzymujesz pieniądze na konto w ciągu kilku minut, ale czasami może się to wydłurzyć z różnych względów.
Odpowiedz
zrobiłem drugą płatność na 1 zł i przyszło w kilka minut na konto paypal, na pierwszą dużą kwotę czekam już kilka godzin. Próbowałem się dodzwonić ale jest cały czas zajęte. Wysłalem im wiadomość poprzez kontakt, narzie czekam ...
Odpowiedz
Wysłałem wczoraj wiadomość do bluemedia i dzisiaj dostałem odpowiedź z przeprosinami, wszystko spowodowane było jakimiś błędem technicznym, no nic Smile ważne że pieniądze znalazły się na koncie paypal.
Odpowiedz
Z przelewami paypal zazwyczaj nie ma żadnych problemów, dlatego też tak często z nich korzystam Wink.
Odpowiedz

Ostatnie tematy użytkownika len
WątkiDataOdpowiedzi
Adkontekst - czy opłaca się być wydawcą?02.10.2014, 09:489
gdzie znajdę najtańsze OC?14.04.2014, 19:171
Kantor internetowy Fritz Exchange05.03.2014, 23:056
Anioły biznesu w Polsce22.10.2013, 13:481
Praca na stojąco26.08.2013, 07:101