• Forum finansowe oraz biznes forum poruszające tematyki takie jak: inwestycje, finanse, biznes, pomysły na biznes, własna firma, konta bankowe. W tym miejscu możesz zdobywać wiedzę ze świata finansów i biznesu lub dzielić się i wymieniać własnymi doświadczeniami, zawierać nowe znajomości biznesowe. Dołącz do nas :) Pozdrawiamy

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Urządzenia gastronomiczne
Chce otworzyć lokal i teraz pytanie, jak myslicie ile mniej więcej pieniędzy potrzebuje i gdzie najlepiej kupić sprzęt? Opłaca się kupować używany?
Odpowiedz

Możesz też wypożyczać taki sprzęt jak zmywarki od winterhalter na dogodnych warunkach wtedy koszt jest na pewno niższy ale ile będziesz potrzebował na całość nie wiem, trudno to oszacować jak nie wiem co konkretnie musisz kupić
Odpowiedz
O nie wiedziałem że są takie opcje z wypozyczaniem, a zmywarki na pewno bedą potrzebne, myślę że nawet więcej niż 1. Dzięki za info!
Odpowiedz

Ostatnie tematy użytkownika lupin87
WątkiDataOdpowiedzi
woda w firmie09.02.2018, 10:491
Mała restauracja07.02.2018, 14:562

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Biznes Forum

Forum biznesu i finansów. Masz dobry pomysł na biznes? Dobrze trafiłeś! Na biznes forum zawsze znajdziesz pomoc. Wejdź również na nasze forum finansowe by się poradzić, podpowiemy Ci jakie oferty finansowe możesz wybrać, aby zwiększyć swoje zyski.

Linki

• Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom