• Forum finansowe oraz biznes forum poruszające tematyki takie jak: inwestycje, finanse, biznes, pomysły na biznes, własna firma, konta bankowe. W tym miejscu możesz zdobywać wiedzę ze świata finansów i biznesu lub dzielić się i wymieniać własnymi doświadczeniami, zawierać nowe znajomości biznesowe. Dołącz do nas :) Pozdrawiamy

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ulubiona komedia
Czy lubicie komedie? jaka jest wasza ulubiona? Potrzebuję jakiegoś "odmóżdżającego" filmy po cięzkim dniu pracy.
Odpowiedz

Kac Vegas , to chyba jedna z najlepszych komedii Smile mnie tam zrelaksowała po bardzo stresogennym dniu Smile
Odpowiedz
Dodam od siebie, że ulubionym moim serialem komediowym był znany na całym świecie Mr Been. Przyznam szczerze, że nawet jak oglądam odcinek po raz n-ty to nadal mnie on śmieszy. Szkoda, że nie znalazł się godny następca Jasia Fasoli. Przynajmniej ja takiego nie poznałem jeszcze.
Odpowiedz
Kwestia gustu z tymi komediami Smile

Z seriali... zawsze to więcej niż na 1 wieczór Wink
"rodzinka pl"
"ja to mam szczęście"
ot, takie familijne, ale i pośmiać się można.

Lubiłam "Ninię" wersję oryginalną i polską.

"Modern Family" - bezkonkurencyjne Wink
Odpowiedz
rodzinka.pl
Niania
jaś fasola
to tak na szybko
Odpowiedz
polska komedia to na pewno :" U Pana Boga w ogródku" i "Kogel-mogel"
Odpowiedz
Z klasyki koniecznie Seksmisja Big Grin Z innych komedii to nie lubię tych takich typowo odmóżdżających, właściwie jak tak teraz myślę, to ja w ogóle nie przepadam za komediami Big Grin
Odpowiedz
Oj tak, Seksmisja jest świetna! Z nowszych komedii nie mam wielu faworytów, a z pewnością nie wśród filmów polskich. Lubię Zgon na pogrzebie (koniecznie wersja brytyjska!), To właśnie miłość, animacje typu Shrek czy Madagaskar.
Odpowiedz
Zauważyłam, że większość współczesnych komedii to filmy na jeden raz - oglądam je i od razu o nich zapominam. Polskie komedie są teraz beznadziejne. W większości.
Odpowiedz
(29.08.2012, 08:22)len napisał(a):  Kac Vegas , to chyba jedna z najlepszych komedii Smile mnie tam zrelaksowała po bardzo stresogennym dniu Smile

Tu się zgadzam. Nie przepadam za durnym kinem amerykańskim, ale na tym filmie można naprawdę boki zrywać Smile. POlecam.
Odpowiedz
A mnie się nie podobało, ja naprawdę nie lubię filmów tego typu...
Odpowiedz
Zdecydowanie ciężko wyłowić jakiś bardzo dobry i pouczający film który nami poruszy na długo, a który również da nam niezwykła dawkę dobrego humoru Smile
Odpowiedz
Tak sobie myślę, że "Jak zostać królem" to bardzo dobry film. Byłam na tym w kinie z przyjaciółką i aż nam się głupio robiło, gdy najpierw działo się coś tak śmiesznego, że płakałyśmy ze śmiechu, a dosłownie za kilka sekund działo się coś smutnego Tongue Film bardzo grał na naszych emocjach, nie jest to komedia, ale z pewnością można uznać, że ma udane elementy komediowe Smile

I jeszcze przychodzi mi do głowy ten film, w którym w szpitalu spotyka się dwóch nieuleczalnie chorych, z których jeden jest bogaty i postanawiają razem wyruszyć w świat i roztrwonić całą gotówkę. Nie pamiętam tytułu, ale to była komedia na poziomie Smile Jak mi się coś jeszcze przypomni to dam znać ;P
Odpowiedz
Ja w ostatnią sobotę byłam w kinie na filmie Almodovara "Przelotni kochankowie" jest to dosłowna komedia, bo uśmiałam się jak nigdy Wink
Odpowiedz
Almodovara zawsze biorę w ciemno, więc pewnie się wybiorę Smile
Odpowiedz
Najlepszą komedią jaką ostatnio oglądałem to Ted, pluszowy miś który zaczyna mówić ludzkim głosem. Jak dla mnie jest jest to obecnie jedna z najlepszych komedii. Mam nadzieję że powstanie więcej tego typu produkcji, czekam z niecierpliwością.

Podobno fajną komedią jest animacja, która wchodzi teraz do kin "Minionki rozrabiają". Widziałam zwiastun - rozbrajający Smile
Odpowiedz
American pie: wesele
Odpowiedz
Ja bardzo lubię polskie komedia z lat 80. To dla mnie klasyka gatunku.
Odpowiedz
A możesz podać kilka konkretnych tytułów? Byłabym ciekawa jakiś nowych filmów
Odpowiedz
Wszystkie komedie polskie, szczególnie z okresu PRL, tak do czasu Kilera, Da Vinci, , później niestety nic co by mnie bawiło.
Odpowiedz
Mnie najbardziej rozśmieszają stare komedie z Adamem Sandlerem, zanim jeszcze zaczął występować w kiepskich produkcjach.
Odpowiedz
(31.03.2014, 11:18)Bogus3 napisał(a):  Wszystkie komedie polskie, szczególnie z okresu PRL, tak do czasu Kilera, Da Vinci, , później niestety nic co by mnie bawiło.

Dokładnie tak, mam podobne zdanie.
Obecnie bardzo trudno o dobra komedię w ogóle... Na ogół nie przepadam w ogóle za tymi romantycznymi, choć ostatnio skusiłam się na "Decoy Bride" z Davidem Tennantem - i w sumie mogę polecić, zwłaszcza Paniom Smile
Odpowiedz
Ja dopiero niedawno obejrzałam "Kac Vegas". Szału może nie robi, ale mimo to jest to całkiem przyjemy sposób na zresetowanie się po całym dniu Wink Przymierzałam się do kolejnych części, ale nasłuchałam się sporo, że im dalej tym gorzej.
Odpowiedz
Trylogia "U Pana Boga". Pamiętam, że pękałem ze śmiechu i to dzięki każdemu z bohaterów. Dla mnie bardzo pozytywne i ciepłe filmy o wartościach ważnych dla mnie Wink
Odpowiedz
też mi się podoba, ale tytuł to chyba "U Pana Boga za piecem" powinno być
Odpowiedz
To nie moje klimaty. Ja wolę "Seksmisję", "Killera", "Lejdis", "Misia", "Rejs" - jeśli chodzi o starsze komedie.
Odpowiedz

Ostatnie tematy użytkownika fiodor
WątkiDataOdpowiedzi

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Biznes Forum

Forum biznesu i finansów. Masz dobry pomysł na biznes? Dobrze trafiłeś! Na biznes forum zawsze znajdziesz pomoc. Wejdź również na nasze forum finansowe by się poradzić, podpowiemy Ci jakie oferty finansowe możesz wybrać, aby zwiększyć swoje zyski.

Linki

• Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom