• Forum finansowe oraz biznes forum poruszające tematyki takie jak: inwestycje, finanse, biznes, pomysły na biznes, własna firma, konta bankowe. W tym miejscu możesz zdobywać wiedzę ze świata finansów i biznesu lub dzielić się i wymieniać własnymi doświadczeniami, zawierać nowe znajomości biznesowe. Dołącz do nas :) Pozdrawiamy

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Transport do Grecji
Witajcie,
czy znacie może godne polecenia firmy, które zajmują się transportem do Grecji? Sama mogę sobie taką wyszukać, ale zależy mi na poleceniu.
Odpowiedz

Widzę, że nie ma pomysłów Wink Pozwolę sobie podbić temat zatem.
Zrobiłam trochę research i polecano mi tę firmę - banextransport.pl/
Pewnie się zdecyduję, ale w razie czego chętnie zasięgnę drugiej opinii.
Odpowiedz
To może jeszcze zainteresujesz zobacz sobie ten poradnik odnośnie tego jak wybrać dobrą spedycję międzynarodową fracht.pl/poradnik/wpis/jak-wybrac-firm-spedycyjna spedycję międzynarodową. Przede wszystkim warto wybrać firmę z doświadczeniem, uczciwą oraz szanującą klienta. Tak naprawdę dość łatwo jest te cechy zweryfikować przede wszystkim poprzez kontakt. Jeśli firma odbiera telefony, szybko odpisuje na maile, nie stwarza problemów związanych z ustaleniem terminu spotkania ? to jest to dobry znak.
Odpowiedz
To co mogę polecić z pełnym zdecydowaniem to firma Hussar www.hussar-gruppa.com/
Naprawdę profeska i godni polecenia
Odpowiedz

Ostatnie tematy użytkownika Sylli
WątkiDataOdpowiedzi

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Biznes Forum

Forum biznesu i finansów. Masz dobry pomysł na biznes? Dobrze trafiłeś! Na biznes forum zawsze znajdziesz pomoc. Wejdź również na nasze forum finansowe by się poradzić, podpowiemy Ci jakie oferty finansowe możesz wybrać, aby zwiększyć swoje zyski.

Linki

• Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom