• Forum finansowe oraz biznes forum poruszające tematyki takie jak: inwestycje, finanse, biznes, pomysły na biznes, własna firma, konta bankowe. W tym miejscu możesz zdobywać wiedzę ze świata finansów i biznesu lub dzielić się i wymieniać własnymi doświadczeniami, zawierać nowe znajomości biznesowe. Dołącz do nas :) Pozdrawiamy

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Toluna. Ankiety Online
Cześć znalazłem taki serwis toluna, gdzie wypełnia się ankiety, zarabiał tam ktoś są wypłacalni?
Odpowiedz

Nie mam pojęcia czy są wypłacalni, ale wiem, że jedna ze znajomych zarabia na wypełnianiu ankiet. Grosze, ale jednak. Zapytam ją czy nie w tej firmie i dam znać.
Odpowiedz
I jak tam działałeś już tam coś w tej firmie, jakieś wypłaty zlecałeś?
Odpowiedz
Strata czasu według mojej opinii chyba że się ma bardzo dużo poleconych.
Odpowiedz
Opinie o stronie można znaleźć jak najbardziej pozytywne w internecie.
Ludzie są zadowoleni z tego co piszą żadnych problemów nie mają.
Ponoć wciagą strasznie ten portal, zastanawiam się nad rejestracją.
Odpowiedz
No ale grosz do grosza i uzbiera nam się sporo pieniędzy. Więc uważam, że warto spróbować.
Odpowiedz
A ja raczej bym tam nie kombinował na tej stronie, myślę że nic z tego nie będzie.
Odpowiedz
Tak, to wypłacalna strona. Co prawda nie zarobisz dużo ale na jakiś bon czy małą nagrodę na pewno starczy. Chyba że zdecydujesz się na nacisk zapraszania znajomych, wtedy zysk będzie większy i szybszy.
Odpowiedz

Ostatnie tematy użytkownika benek
WątkiDataOdpowiedzi
Aplikacja do oszczędzania pieniędzy23.08.2016, 18:0710
Gdzie jest najlepsze ubezpieczenie turystyczne.20.07.2016, 12:083
Eksport do CSV z polskimi znakami25.03.2016, 22:052
Jaki jest najlepszy program partnerski ?31.01.2016, 12:240
Jak aktywować kartę kodów jednorazowych na Pekao24.pl01.07.2015, 14:000

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Biznes Forum

Forum biznesu i finansów. Masz dobry pomysł na biznes? Dobrze trafiłeś! Na biznes forum zawsze znajdziesz pomoc. Wejdź również na nasze forum finansowe by się poradzić, podpowiemy Ci jakie oferty finansowe możesz wybrać, aby zwiększyć swoje zyski.

Linki

• Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom