• Forum finansowe oraz biznes forum poruszające tematyki takie jak: inwestycje, finanse, biznes, pomysły na biznes, własna firma, konta bankowe. W tym miejscu możesz zdobywać wiedzę ze świata finansów i biznesu lub dzielić się i wymieniać własnymi doświadczeniami, zawierać nowe znajomości biznesowe. Dołącz do nas :) Pozdrawiamy

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Telepraca (infolinia)
Czy ktoś z forumowiczów pracuje lub pracował w ten sposób ? interesuje mnie praca przy telefonie jako konsultant. Czy faktycznie szkolenia są tak kiepskie, że często jak dzwonie na infolinie, to ciężko uzyskać kompetentną odpowiedź od konsultanta ? jak to się odbywa ?
Odpowiedz

traktował bym taki sposób zarabiania jako dorywczy lub krótkotrwały ,praca raczej dla studentów ,zależy jeszcze w jakiej firmie oczywiście.I ogólnie po jakimś czasie będziesz miał dość ,kwestia Twojej psychiki ,być może byś się przyzwyczaił
Odpowiedz
Praca w infolinii to niezła szkoła dla tych którzy chcą sprzedawać w mlm w internecie. Daje możliwość poznania technik jak rozmawiać skutecznie. Ogólnie trzeba mieć nerwy ze stali, bo nie brakuje ludzi z brakiem kultury osobistej, rozwścieczonych czy mało kumatych. Jak ktoś lubi rozmawiać przez telefon i ma zdolności komunikacyjne oraz chęci do edukowania innych, to może się dobrze poczuć w tej pracy.
Znałam 2 osoby, które pracowały w infolinii (telemarketerzy) i dawali sobie radę.
Kwestia do jakiej firmy trafisz, z jakim produktem i z jakim zapleczem szkoleniowym.
Powodzenia
Odpowiedz
Najgorsze są jeszcze te progi, jak nie sprzedam w ten sposób x sztuk/ umów to wylatuje. Bardzo często spotkałem się z takim paragrafem na umowie. Przez to tak jak mówicie, rotacja na tego typu stanowiskach jest ogromna. a nie denerwują Was takie osoby jak dzwonią i chcą coś sprzedać telefonicznie ?
Odpowiedz
Pracowałem rok temu w jednej z firm telekomunikacyjnych na infolinii. Szkolenia są mizerne, często trzeba na własną rękę dowiedzieć się bardzo dużo rzeczy o ofercie. Tak jak mówicie, klienci też są różni. Po 4 miesiącach zrezygnowałem. Zarobek mizerny, bo sprzedać komuś abonament na internet to nie takie już proste.
Odpowiedz

Ostatnie tematy użytkownika adolf
WątkiDataOdpowiedzi
Znana marka gwarantuje udany biznes ? Franczyza29.10.2012, 20:0025
Odpowiednie miejsce do prowadzenia biznesu26.10.2012, 21:0722
Mniejsza składka ZUS25.10.2012, 20:021

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Biznes Forum

Forum biznesu i finansów. Masz dobry pomysł na biznes? Dobrze trafiłeś! Na biznes forum zawsze znajdziesz pomoc. Wejdź również na nasze forum finansowe by się poradzić, podpowiemy Ci jakie oferty finansowe możesz wybrać, aby zwiększyć swoje zyski.

Linki

• Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom