• Forum finansowe oraz biznes forum poruszające tematyki takie jak: inwestycje, finanse, biznes, pomysły na biznes, własna firma, konta bankowe. W tym miejscu możesz zdobywać wiedzę ze świata finansów i biznesu lub dzielić się i wymieniać własnymi doświadczeniami, zawierać nowe znajomości biznesowe. Dołącz do nas :) Pozdrawiamy

Ocena wątku:
  • 5 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Szukam pracy tymczasowej
Mogę pracować popołudniami lub wieczorami. Macie jakies propozycje? Mam stały dostęp do neta, sprawnie posługuję się programami komputerowymi. Wykonujecie jakieś prace zdalne, nie wychodząc z domu, a dające mozliwość dodatkowego zarobku? Z góry dzięki za info.
Odpowiedz

Jest wiele tego typu prac. Do większości jednak trzeba sporo umieć: programowanie, grafika itp. Jest jednak coś takiego co się nazywa Copywriting - pisanie tekstów na stronę. Jest to ostatnio bardzo popularne, gdyż teksty nadają się do pozycjonowania. Można pisać teksty bardzo dobre jakościowe na strony główne a także słabej jakości na strony zapleczowe i tzw. precle. Za te gorsze stawki zaczynają się od 1 zł za 1000 znaków a te lepsze to już indywidualna cena ustalana z klientem. Zdarza się że można zarobić nawet 10 zł za 1000 znaków ale trzeba mieć szczęście Smile
dom za 200 tysięcy? - zapraszam na mój blog poświęcony budowie
Odpowiedz
Nie w każdej firmie warto działać, ale prawda jest taka, że przez wiele agencji można znaleźć pracę w bardzo dobrych firmach, popatrzcie po ofertach - http://www.aterima.pl
Odpowiedz
Pisanie dla portali internetowych, może przygotowywanie jakichś danych dla firm? W korpo czasem szukają takich ludzi
Odpowiedz
Zgadza się. Gdzieś nawet nie tak dawno widziałem ogłoszenie.
Odpowiedz
tak jak poprzednicy mogę powiedzieć, że pisanie tekstów jest możliwe czasem można znaleźć zlecenia wprowadzanie danych, warto poszukać na różnych stronach ofertami i się zgłaszać może akurat się uda, a tak niezobowiązująco można ankiety wypełniać
Odpowiedz

Ostatnie tematy użytkownika m.banaskiewicz
WątkiDataOdpowiedzi

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Biznes Forum

Forum biznesu i finansów. Masz dobry pomysł na biznes? Dobrze trafiłeś! Na biznes forum zawsze znajdziesz pomoc. Wejdź również na nasze forum finansowe by się poradzić, podpowiemy Ci jakie oferty finansowe możesz wybrać, aby zwiększyć swoje zyski.

Linki

• Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom