• Forum finansowe oraz biznes forum poruszające tematyki takie jak: inwestycje, finanse, biznes, pomysły na biznes, własna firma, konta bankowe. W tym miejscu możesz zdobywać wiedzę ze świata finansów i biznesu lub dzielić się i wymieniać własnymi doświadczeniami, zawierać nowe znajomości biznesowe. Dołącz do nas :) Pozdrawiamy

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
szkolenia
Myślę że warto zajrzeć na stronę gowork. Jest to portal, nie tylko z ofertami pracy, znajdziesz tam również kursy i szkolenia przydatne w biznesie.
http://www.gowork.pl/kursy-i-szkolenia/k...a-120-h-10
Odpowiedz

Ja u nich robiłam kurs hr - jak najbardziej polecam
Odpowiedz
Jeśli ktoś szuka sali na szkolenie, konferencje czy firmową imprezę to polecam zajrzeć na [moderacja]Serwis posiada bogaty katalog obiektów z całej Polski.
Odpowiedz
moim zdaniem szkolenia w większości przypadków starta czasu Wink niestety rzadko zdarzają się szkolenia rzeczowe, które faktycznie wnoszą coś do naszej pracy
Odpowiedz
Jest w tym trochę prawdy, ale są szkolenia bez których nie można uprawiać danego zawodu. Równie ważne są też szkolenia BHP niezbędne i obligatoryjne w każdej firmie.
Odpowiedz
szkolenie BHP i pierwszej pomocy to podstawa w dzisiejszych czasach. bo umiejetnosc ratowania zycia ludzkiego jest bezcenne.
Odpowiedz
Osobiście mogę polecić wiodącą firmę audytorsko-konsultingową BDO. Specjalizują się w organizowaniu szkoleń otwartych i zamkniętych dla firm, w kursach zawodowych oraz studiach podyplomowych. Firma przeprowadza szkolenia z zakresu rachunkowości, zagadnień podatkowych, finansów przedsiębiorstw oraz szeroko pojętego controllingu i rachunkowości zarządczej. Prowadzone są na terenie kraju w największych aglomeracjach, takich jak Warszawa, Poznań, Katowice, Wrocław, Gdańsk przez praktyków, wybitnych specjalistów mających duże doświadczenie zawodowe oraz doskonałe przygotowanie warsztatowe, autorów wielu fachowych publikacji i opracowań. Z ofertą dokładnie możecie się zapoznać na stronie internetowej http://www.szkolenia-bdo.pl/szkolenia-bd...rachunkowe w odpowiednich zakładkach.
Odpowiedz
Coraz większą popularnością cieszy się Forex. Nawet tu na forum można wyczytać jak wiele osób próbuje swoich sił w tym właśnie rynku wymiany walut. Wiadomo, że liczymy na zysk, w przeciwnym razie w ogóle nie zaprzątałoby się tym głowy, ale czasem mam wrażenie, że niektórzy podchodzą do tego zbyt lekkomyślnie. W tym biznesie (wydaje mi się, że to odpowiednie określenie), tak jak i we wszystkich innych, potrzeba wiedzy i doświadczenia. Najpierw należy zainwestować w siebie i swoją wiedzę, pozyskać kontakty z osobami, które zajmują się tym od lat, a dopiero potem należy zabrać się za konkretne działanie. Niezastąpione mogą okazać się szkolenia forex, o których można poczytać na stronie http://vitaltrading.pl/szkolenia-forex/. Vital Trading oferuje sprawdzone metody, strategię, a co najważniejsze, ciągłą kontrolę sprawowaną przez fachowców w tej dziedzinie.
Odpowiedz
W jakiej cenie są takie szkolenia Forex?
Odpowiedz

Ostatnie tematy użytkownika tytus1
WątkiDataOdpowiedzi

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Biznes Forum

Forum biznesu i finansów. Masz dobry pomysł na biznes? Dobrze trafiłeś! Na biznes forum zawsze znajdziesz pomoc. Wejdź również na nasze forum finansowe by się poradzić, podpowiemy Ci jakie oferty finansowe możesz wybrać, aby zwiększyć swoje zyski.

Linki

• Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom