• Forum finansowe oraz biznes forum poruszające tematyki takie jak: inwestycje, finanse, biznes, pomysły na biznes, własna firma, konta bankowe. W tym miejscu możesz zdobywać wiedzę ze świata finansów i biznesu lub dzielić się i wymieniać własnymi doświadczeniami, zawierać nowe znajomości biznesowe. Dołącz do nas :) Pozdrawiamy

Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Szkolenia dla kierowników produkcji
Zastanawiam się nad szkoleniem kierowników produkcji, które ma na celu zapoznanie uczestników z narzędziami do identyfikacji marnotrawstwa w oparciu o mapowanie strumienia wartości oraz określenia sposobów ich skutecznej eliminacji. Widziałam już kilka razy tą ofertę mapowanie strumienia_wartości i myślę sobie, że może skorzystam. Czy ktoś z tego korzystał? Mogę liczyć na poprawę stanu rzeczy?
Odpowiedz

Ja nie korzystałam, ale może w Success Story z Warszawy, u Pana Tomasza Byzi byś coś znalazł?
Robią naprawdę dobre szkolenia w branży i ja tam jestem niezmiernie zadowolona z usług. I coraz więcej u nich też otwartych szkoleń - można się zapisać przez Internet
więc można sobie coś ciekawego wybrać.
Odpowiedz
Rzućcie okiem na szkolenia organizowane przez tę firmę. Zatrudniają specjalistów z poszczególnych branży, mają spore doświadczenie w organizowaniu kursów i szkoleń zawodowych. W ich ofercie znajdziecie między innymi szkolenia z prawa, negocjacji, finansów, zarządzania, marketingu, sprzedaży, komunikacji, a także autoprezentacji.
Odpowiedz

Ostatnie tematy użytkownika Green_girl
WątkiDataOdpowiedzi
Faktoring - co to?08.04.2013, 09:485

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Biznes Forum

Forum biznesu i finansów. Masz dobry pomysł na biznes? Dobrze trafiłeś! Na biznes forum zawsze znajdziesz pomoc. Wejdź również na nasze forum finansowe by się poradzić, podpowiemy Ci jakie oferty finansowe możesz wybrać, aby zwiększyć swoje zyski.

Linki

• Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom