• Forum finansowe oraz biznes forum poruszające tematyki takie jak: inwestycje, finanse, biznes, pomysły na biznes, własna firma, konta bankowe. W tym miejscu możesz zdobywać wiedzę ze świata finansów i biznesu lub dzielić się i wymieniać własnymi doświadczeniami, zawierać nowe znajomości biznesowe. Dołącz do nas :) Pozdrawiamy

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Szkolenia BHP
Polecam szkolenia BHP które przeprowadzane są online oraz stacjonarnie. Wejdź i przekonaj się sam.
Odpowiedz

Mariusz a do czego ten temat nie rób śmietnika.
Odpowiedz
Nie przekonują mnie szkolenia BHP dla firm przeprowadzone online, tak samo, jak nie przekonuje mnie wirtualna księgowość dla firmy. Takie rzeczy stają się teraz bardzo modne, a ja zastanawiam się, czy nie są one trochę groźne dla funkcjonowania firmy, czy prędzej lub później nie posypie się cała struktura przedsiębiorstwa opartego na filarach wirtualnej, pozbawionej ludzi, bezdusznej rzeczywistości? "Wirtualne biuro", "wirtualne szkolenia", "wirtualna księgowość", wszystko wirtualne! A gdzie w tym wszystkim miejsce dla ludzi i ich współpracy? Jasne, zdarzają się sytuacje, w których taki e-learning jest dobrym rozwiązaniem, zwłaszcza, gdy jakieś szkolenie musi przejść pracownik będący w ciągłym zabieganiu i gdy Jego nieobecność w godzinach pracy w firmie przynosi dla przedsiębiorstwa spore straty, ale nie upierajmy się, iż każdy pracownik w biurze jest niezbędny przez bite 8 godzin dziennie i że nie można wygospodarować tych 2 godzin na szkolenie face to face ;-)
Odpowiedz
Kolega wyżej ma rację. Jakiekolwiek szkolenia czy kursy przeprowadzane przez internet nic nie dają, ponieważ osoba biorąca udział w takim przedsięwzięciu bardzo często ma odpalonego w tle facebooka czy inne strony, które rozpraszają jego uwagę . Lepiej usiąść w sali konferencyjnej i posłuchać wykładowcy. Tak wyszkolimy się o wiele lepiej Smile
Odpowiedz
No widzisz, zgadzam się ze wszystkim, poza tym, że nie jestem kolegą, tylko koleżanką ;-) ;P
Odpowiedz
Co do szkoleń online to jeszcze nie miałem takiej formy szkolenia więc nie mogę nic o tym powiedzieć, polecam natomiast , firma ta oferuje szkolenia zarówno szkolenia stacjonarne jak i online.
Odpowiedz
Szkolenia BHP online to bardzo ciekawe i przyszłościowe rozwiązanie. Dobrze, że coraz więcej się o tej opcji mówi i co raz większa liczba pracodawców z niej korzysta. Ostatnio natknęłam się nawet na artykuł - https://e-specjalistabhp.pl/artykuly/new...ningu.html, z którego wynika, iż nawet osoby pracujące w służbie zdrowia mogą zostać w ten sposób przeszkolone.
Odpowiedz
Ja tak samo jak poprzednicy nie jestem fanem szkoleń online. Lubię kontakt z prowadzącym, który posiada dużą wiedzę i doświadczenie. Ze szkoleń BHP mogę polecić BHP Partner (tu więcej informacji: http://www.bhp-partner.net). Jako uczestniczka jednego z kursów mogę potwierdzić wysoką jakość szkolenia. Szkoleniowiec przeprowadził je szybko, skupiając szczególną uwagę na ważne tematy. Podobały mi się także materiały, z których korzystał. Serdecznie polecam!
Odpowiedz
Przy tego typu szkoleniach często pojawiają się różne pytania na które łatwiej odpowiada się gdy ma się realny kontakt z osobą. Podobnie w firmach produkcyjnych często takie szkolenie odbywa się bezpośrednio przy miejscu pracy (np. jakieś maszynie, którą dana osoba ma obsługiwać), dlatego takie szkolenie on-line wtedy nie jest możliwe.
afaktury.pl
Prosty program do fakturowania online
Wystawianie faktur w obcych językach, w tym chińskim.
Odpowiedz
Bhp online? Pierwszy raz o czymś takim słyszę..
Odpowiedz
Szkolenia bhp są bardzo ważne w każdej firmie, a obecnie bardzo popularne jest zlecanie tego firmom zewnętrznym.
Odpowiedz
(15.11.2016, 11:15)manieczka napisał(a):  Szkolenia bhp są bardzo ważne w każdej firmie, a obecnie bardzo popularne jest zlecanie tego firmom zewnętrznym.

Zgadza się. Wiele osób korzysta obecnie z outsourcingu BHP. Więcej o tym można przeczytać na https://tekstodajnia.pl/zalety-outsourcingu-bhp/  . Jak ktoś nie ma czasu na ogarnianie BHP w swojej firmie lub nie chce zatrudniać specjalnego pracownika do tego to uważam, że taki outsourcing to jest świetne rozwiązanie.
Odpowiedz

Ostatnie tematy użytkownika mariuszkiep
WątkiDataOdpowiedzi
Zegarek co kupić09.03.2017, 08:271
Photoshop - jak zacząć?28.03.2014, 14:513
Nowoczesne systemy antywłamaniowe04.03.2014, 10:502
Sklep z fajnymi koszulkami15.10.2013, 07:410
AC do nowego samochodu09.08.2013, 09:342

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Biznes Forum

Forum biznesu i finansów. Masz dobry pomysł na biznes? Dobrze trafiłeś! Na biznes forum zawsze znajdziesz pomoc. Wejdź również na nasze forum finansowe by się poradzić, podpowiemy Ci jakie oferty finansowe możesz wybrać, aby zwiększyć swoje zyski.

Linki

• Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom