• Forum finansowe oraz biznes forum poruszające tematyki takie jak: inwestycje, finanse, biznes, pomysły na biznes, własna firma, konta bankowe. W tym miejscu możesz zdobywać wiedzę ze świata finansów i biznesu lub dzielić się i wymieniać własnymi doświadczeniami, zawierać nowe znajomości biznesowe. Dołącz do nas :) Pozdrawiamy

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Super sposób na zarobek
PayTrade to klub inwestorów, który posiada innowacyjny system sprzedaży produktów finansowych. Stając się partnerem firmy PayTrade możesz w łatwy i pewny sposób pozyskać dodatkowy dochód. Dzięki temu, że jesteś Klubowiczem zarabiasz określona kwotę, nigdy mniejszą niż w poprzednim miesiącu oraz dodatkowo czerpiesz zyski z obrotów całej firmy. Aby do nas dołączyć, czerpać wszelkie korzyści i zyski nie musisz wychodzić z domu, jak najszybciej użyj do tego swojego łącza internetowego! Codziennie o 20:00 na stronie http://www.paytrade.eu odbywają się Webinary. Weź udział już dziś
Odpowiedz

Takich stron jest masa ,ciekawi mnie jak długo pożyje.Ciekawi mnie fakt że firmę nadzoruje NBP ,napisz coś więcej ,przecież na pewno nie masz nic do ukrycia.
Odpowiedz
No właśnie. O co konkretnie chodzi w zarabianiu w tej firmie?
Jaki ma zasięg?
Jak długo jest w Polsce i za granicą?
Czy trzeba inwestować?
Na czym polega praca?
Odpowiedz
Powiem krótko z filmu nie wywnioskowałem kompletnie nic,czysty marketing i hasła manipulacyjne.Po po prostu wytłumacz łopatologicznie na czym to polega.
Odpowiedz
Coś tam się porozglądałem,poczytałem,ale jaką mam gwarancję że nie jest to następny wspaniały biznes i nie zostanę później oszukany,wypełniające się matryce,już gdzieś to słyszałem Smile ile to będzie trwało ? .Jak to wygląda od strony prawnej ,czy jako inwestor jestem jakoś zabezpieczony.Dlaczego nie ma więcej informacji zawartych.Ludzie się w tym momencie obawiają z wiadomych przyczyn,mi wydaje się to po prostu trochę naciągane,choć mogę się mylić.
Odpowiedz
Ja nie znalazłem żadnych informacji o firmie,kto jest założycielem ?
Odpowiedz
Muszę przyznać, że ta forma inwestycji jaka proponuje paytrade prezentuje się się całkiem nieźle. Przede wszystkim duże znaczenie dla mnie ma fakt, że będąc inwestorem aktywnym mam pewność, że nigdy nie zarobię mniej niż w miesiącu poprzednim! W innych systemach nie mam pewności, że cokolwiek zarobię...
Odpowiedz
Witam,
ciekawi mnie, czy i jak dużo zarobić można w PayTrade. Dla niezorientowanych to internetowa inwestycja. Raz kupujemy produkt i jesteśmy w systemie sprzedaży, gdzie zarabiamy już od pierwszego miesiąca, a najlepsze to, że podobno gwarancja, że w kolejnym nie mniej niż w poprzednim. Fajnie, bo w innych systemach to można się namęczyć, a zysku ani widu, ani słychu Smile
Zainwestował ktoś? Pochwalcie się wynikami.
Ja dowiedziałam się o tym od znajomego, a więcej na jednym z Webinarów firmy. Odbywają sie one w poniedziałki, środy i piatki paytrade.eu
Odpowiedz
Z tego co tutaj przeczytałem, to stwierdzam, że to bardzo ciekawa opcja Smile Sam chętnie wypróbuję ten system.
Odpowiedz
Dla mnie ewidentnie podejrzana strona,żadnych danych o firmie o właścicielach,takie strony szybko się pojawiają i zapewne szybko znikają z naszym kapitałem.
Odpowiedz
Dokładnie to są piramidy finansowe. Bezpieczniej jest zainwestować we własne stronki i zarabiać na reklamach oraz programach partnerskich
Odpowiedz
Ja dorabiam sobie polecając usługi Via SMS. Polecam ofertę znajomym, przyjaciołom i osobom które potrzebują szybko pożyczki. W ostatnim miesiącu poleciłem ofertę 6 osobom i firma przelała na moje konto 300zł. Polecam!
Odpowiedz

Ostatnie tematy użytkownika mermaid
WątkiDataOdpowiedzi
Benefit Systems21.02.2013, 15:032
Drukarnia internetowa TPSdruk29.01.2013, 17:552
Drukarnia internetowa Smartso13.11.2012, 18:290
RCoMP Współczesne Technologie Informacyjne08.11.2012, 18:040
RCoMP Współczesne Technologie Informacyjne29.10.2012, 19:520