• Forum finansowe oraz biznes forum poruszające tematyki takie jak: inwestycje, finanse, biznes, pomysły na biznes, własna firma, konta bankowe. W tym miejscu możesz zdobywać wiedzę ze świata finansów i biznesu lub dzielić się i wymieniać własnymi doświadczeniami, zawierać nowe znajomości biznesowe. Dołącz do nas :) Pozdrawiamy

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Strona www dla firmy
Szukam dobrej i sumiennej firmy, która wykonuje profesjonalny strony firmowe w rozsądnych cenach? W jakich cenach oscylują należności za taką usługę. Aha i jescze proszę o jakiś namiar na fajny hosting.
Odpowiedz

Radzę nie korzystać z ofert Gruponopodobnych i pozycjonowania w stylu : 50 fraz w top 3 za 300 zł....
Odpowiedz
Witaj biznesman!

Jak widzę temat ze stycznia, aczkolwiek może jeszcze aktualny Smile

Mam kilka współpracujących ze mną firm, które zajmują się stricte działalnością internetową. Jeśli jesteś zainteresowany - napisz na PW.
Odpowiedz
warto też pamiętać aby umieścić stronę na dobrych serverach ! Aby potem nie było problemu z dostępnością.
Szczególnie jeśli mamy rozbudowany sklep interenetowy, duży nalot userów może mocno obciażyc naszą stroną, a w efekcie jej niedostępność, co z pewnością odbije się na naszym portfelu ....
Odpowiedz
Jeśli chodzi o firmy sprzedające za pośrednictwem internetu to na pewno oprócz dobrego asortymentu i oferty ważne jest to by strona sklepu ciekawie się prezentowała dla odbiorcy, czy to witryna sklepu, czy aukcja sprzedażowa. Można zadbać o layout i ikonki, ale także o prezentacje produktów na stronie np. takie katalogi i prezentacje. Teraz jest też dużo serwisów oferujących możliwość założenie w prostszy sposób własnego sklepu internetowego ogólnego, czy tematycznego np. z koszulkami. Ogranicza nas jednak to co dany serwis oferuje.
Odpowiedz
Jeśli chodzi o stworzenie strony www w korzystnej cenie, to można pokusić się o zlecenie tego jakiemuś początkującemu projektantowi stron, który jeszcze nie ma wypracowanego portfolio. Cena będzie bardzo konkurencyjna, natomiast ryzyko jest takie, że coś będzie zrobione źle i później trzeba będzie szukać następnego informatyka, który nam to poprawi - jeśli w ogóle się da. Bo jeśli błąd będzie nie do naprawienia, czeka nas kolejny wydatek na to samo i ponowne oczekiwanie na realizację zlecenia. Zastanów się więc, czy naprawdę warto iść tutaj po kosztach, strona to coś na "zawsze", zatem lepiej chyba zapłacić więcej, a mieć to zrobione solidnie.
Odpowiedz
 Podziękowali: Adrian
Strony internetowe z roku na rok tanieją, powstaje coraz więcej darmowych narzędzi, jest wiele darmowych Cmsów. Ta strona firmowa ma jakieś szczególne wymagania czy to mam być tylko strona wizerunkowa?

Prostą stronę firmową można zrobić w jeden dzień.

Najlepiej korzystać z usług mniejszych firm czy agencji lub takich poszukać na forach w działach zlecenia, można naprawdę czasem otrzymać bardzo dobry projekt za niewielkie pieniądze.
Odpowiedz
od siebie mogę polecić firmę chop-chop.org mój dobry przyjaciel tam projektu stronki. Ich strona jest ang ale siedziba itp we Wrocławiu. Naprawde polecam, dostaniesz b.szybko stronkę dostosowaną do swoich potrzeb
Wpis z Panoramy firma kruk kontakt
Odpowiedz
Ja od siebie mogę polecić graficzkę która mi wykonywała stronę [email protected], płaciłem 400 zł za cała grafikę z podstronami. Agencja by mnie zeżarła ze wszystkich miesięcznych dochodów gdybym tam poszedł robić stronę Smile
Odpowiedz
Małe konto na Firehost w 100% ci wystarczy. 45 zł za 30 GB transferu miesięcznego, a tyle za konto płacisz na rok.
Nawet jeśli strona zdobyłaby jakiś sensowny ruch, to i tak większego konta nie potrzebujesz.
Pod zwyczajną firmówkę wystarczy, nawet przy 1000 unikalnych, a o taki ruch raczej ciężko.
Odpowiedz
Ceny zależą od tego, jak strona ma wyglądać. Jeśli to standardowy szablon, podejrzewam, że 1-2 tys. powinny wystarczyć. Jeśli natomiast chcesz, aby w jej obrębie działały osobne systemy, to na pewno cena będzie odpowiednio wyższa. Możesz też pomyśleć o skorzystaniu z kreatora stron www. Zamkniesz się w 100-150 zł/rok, ale będziesz potrzebował kogoś, kto tą stroną będzie zarządzał.
Odpowiedz
Na stronie firmowej nie ma co oszczędzać. Warto wyłożyć trochę więcej kasy, ale mieć za to porządny produkt. Taka strona będzie naszą wizytówką przez wiele lat i powinna dobrze o nas świadczyć. Pozwoli na to profesjonalny wygląd i użyteczne funkcjonalności.
Odpowiedz
(25.01.2014, 12:10)Zema napisał(a):  tylko strona wizerunkowa?

Czy to się nie gryzie ze sobą? Strona wizerunkowa nie jest "tylko", chyba, że komuś nie zależy na wizerunku Smile

A z resztą Twojego posta się zgadzam - w przypadku niewielkiej strony nie trzeba "latać" do agencji reklamowych, można zlecić samotnemu strzelcowi. Ale ja nie jestem obiektywny, bo sam takim strzelcem jestem Wink
Odpowiedz
(25.01.2014, 12:10)Zema napisał(a):  Strony internetowe z roku na rok tanieją, powstaje coraz więcej darmowych narzędzi, jest wiele darmowych Cmsów. Ta strona firmowa ma jakieś szczególne wymagania czy to mam być tylko strona wizerunkowa?

Prostą stronę firmową można zrobić w jeden dzień.

Najlepiej korzystać z usług mniejszych firm czy agencji lub takich poszukać na forach w działach zlecenia, można naprawdę czasem otrzymać bardzo dobry projekt za niewielkie pieniądze.

potwierdzam wypowiedz forumowicza, też korzystałem z tej firmy, oni chyba nawet z Wrocka są wiec mój teren i byłem bardzo zadowolony. Zrobią stronkę jaką chcesz czy czysty html czy wordpress, joomla, nie robi to im problemu
Odpowiedz
Mm sprawdzoną firmę, która robi tanio i porządnie, oczywiście wystawia FV Smile
info na prv
Odpowiedz
Jeżeli chcesz, aby strona profesjonalnie wyglądała, to szukaj profesjonalistów. Żadne darmowe kreatory nie dadzą Ci tego, co własna prawdziwa strona www. Co do pozycjonowania, nie jest to tanie. W zależności od fraz i wyceny, może kosztować od 500 do kilku tys. złotych w skali miesiąca. Pozycjonowanie typu: 1 fraza za 9,99 odpuść, ponieważ to kompletna pomyłka. Strona może złapać filtra i wylecieć z rankingu google.
Odpowiedz
Jeśli choć troche siedzisz "w temacie" to skorzystaj z darmowych programow Smile
Odpowiedz
Taką stronę można bez problemu stworzyć samemu. Najlepszy będzie do tego jakiś CMS, wart uwagi jest zwłaszcza WordPress i Joomla! Koszty? znikome - oprogramowanie jest praktycznie w pełni darmowe, jedyny koszt to właściwie domena i hosting, a to tylko kilkadziesiąt zł, ten od https://www.cal.pl będzie w sam raz, działa bez problemów.
Odpowiedz

Ostatnie tematy użytkownika biznesman
WątkiDataOdpowiedzi

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Biznes Forum

Forum biznesu i finansów. Masz dobry pomysł na biznes? Dobrze trafiłeś! Na biznes forum zawsze znajdziesz pomoc. Wejdź również na nasze forum finansowe by się poradzić, podpowiemy Ci jakie oferty finansowe możesz wybrać, aby zwiększyć swoje zyski.

Linki

• Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom