• Forum finansowe oraz biznes forum poruszające tematyki takie jak: inwestycje, finanse, biznes, pomysły na biznes, własna firma, konta bankowe. W tym miejscu możesz zdobywać wiedzę ze świata finansów i biznesu lub dzielić się i wymieniać własnymi doświadczeniami, zawierać nowe znajomości biznesowe. Dołącz do nas :) Pozdrawiamy

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Strona internetowa, a klienci
Czy postawienie strony internetowej dało wam klientów?
Chodzi o działalność usługową. Czy faktycznie strony internetowe cokolwiek dają?
Odpowiedz

Sama strona internetowa nie da ci kompletnie nic ? musi być najpierw odpowiednio rozreklamowana. Wtedy ktoś może na nią trafić. Co do samej strony to musi być przede wszystkim profesjonalna. Dalej - musicie mieć dobrą ofertę, a skutecznym sposobem na pozyskiwanie klientów jest pozycjonowanie w Google. W ten sposób zdobywa się niezły ruch.
Odpowiedz
Ale to piszesz o teorii czy masz swoją firmę w sieci i możesz się czymś pochwalić?
Ja mogę zainwestować nawet spore sumy, aby tylko przynosiło to efekty. Zresztą - każdy przecież tak myśli. Mogę jakieś konkretne rady usłyszeć?
Odpowiedz
Powiedzmy, że Twój etap mam już dawno za sobą. Stronę zrobili nam oni funkymedia.pl Jest nawet w portfolio. Im również zleciliśmy pozycjonowanie i wiem, że to się opłaca. Dokładnie śledzimy co mamy z przekserowań z wyszukiwarki i na każdej frazie świetnie wychodzimy. W pozycjonowaniu po prostu trzeba uważać na kogo się trafia, bo nie każda firma ma pojęcie o tym, co robi.
Odpowiedz
Która to wasza strona?
Po jakim czasie pozycjonowanie dało efekt? Chcę coś w końcu ruszyć, ale mając pewność, że to przyniesie jakiekolwiek efekty.
Odpowiedz
Nie powiem która ? za dużo uprzejmych. Pierwsze frazy już po 2 tygodniach, ale te trudniejsze po ponad miesiącu. Teraz to się wszystko w miarę ładnie trzyma ? stabilnie, a widzę, że konkurenci pojawiają się i znikają. Ja cały czas siedzę w topie.
Odpowiedz
Dobra, wystarczy. Zobaczymy jaką mi przedstawią ofertę - chcę i stronę i pozycjonowanie, to może będzie jakaś zniżka. Zobaczymy jaka będzie efektywność. Dzięki za Twoje rady.
(24.07.2012, 19:40)Krancha napisał(a):  Nie powiem która ? za dużo uprzejmych. Pierwsze frazy już po 2 tygodniach, ale te trudniejsze po ponad miesiącu. Teraz to się wszystko w miarę ładnie trzyma ? stabilnie, a widzę, że konkurenci pojawiają się i znikają. Ja cały czas siedzę w topie.

Dobra, wystarczy. Zobaczymy jaką mi przedstawią ofertę - chcę i stronę i pozycjonowanie, to może będzie jakaś zniżka. Zobaczymy jaka będzie efektywność. Dzięki za Twoje rady.
Odpowiedz
Jeszcze usługi jednej nie kupiłeś a już zniżka hehe Ja dają taką tylko stałym klientom, ale najlepiej to poproś o wycenę samej strony, a później zapytaj o seo, a na koniec o zniżkę jeśli weźmiesz jedno i drugie. U mnie to standard.
Odpowiedz
Umowa na rok podpisana. Zrobią stronę i pozycjonowanie. Zniżka była Tongue Wszystko jest kwestią dogadania się - oferta bardzo mi odpowiadała, wygląda atrakcyjnie. Czekamy na efekty. Kiedy serwis będzie gotowy to wam go pokażę. Dzięki za pomoc ;-)
Odpowiedz
I tak nie pokażesz, bo wtedy będzie widać na co jestem pozycjonowany. Mimo wszystko czekam na niespodziankę Big Grin Najważniejsze żebyś zarabiał na wybranych frazach. Istotne są Twoje ceny i poziom wykonania usług. Jeśli jesteś kiepski to żadna promocja ci nie pomoże.
Odpowiedz
Strona internetowa to teraz taka nasza wizytówka. Więc tak jak kolega pyta, aby ktoś o nas się dowiedział, trzeba tą wizytówkę pokazać drugiej osobie. Pozycjonowanie, marketing, reklama to najważniejsze. Ale nie zapominajmy o marketingu szeptanym czyli promocji naszego produktu lub usług poprzez klientów którzy już u nas kupowali. To jest jak zauważyłem bardzo mocna strona. Więc tak jak Krancha napisałeś powyżej, jak jakość usług będzie na wysokim poziomie to klienci się znajdą Wink A jak będzie byle jak to żadna reklama nic nie da na dłuższa metę. Pozycjonowanie to też z tego co wiem czasowa sprawa, więc na efekty trzeba będzie chwile poczekać. W każdym bądź razie powodzenia palon.
Odpowiedz
Strona jest naszą wizytówką w Internecie, wiec uważam, że należy w nią inwestować. Nawet ze swojego doświadczenia wiem, że w razie potrzeby właśnie online wyszukujemy informacji o produkcie czy usłudze. Myślę, że jest to forma pierwszego kontaktu z Klientem, wiec jeśli o nią zadbamy - koszty się zwrócą.
Odpowiedz
Ja nie wyobrażam sobie teraz że jakaś usługa i firma mnie interesuje i nie mogę o tym poczytać na ich stronie internetowej, przecież każdy dąży do optymalizacji czasu i szybkim zdobywaniu informacji.
Odpowiedz
Myślę, że strona internetowa to aktualnie bardzo ważna część składowa marketingu internetowego. Dobrze rozreklamowana potrafi znacznie powiększyć liczbę klientów.
Odpowiedz
strona internetowa jest niezbędna, do tego dobra kampania wizerunkowa i na pewno będą odpowiednie efekty, ja mogę polecić Ci firmę doradcyinternetowi.pl którzy robią kompleksowe działania w sieci włącznie właśnie z reklamą wizerunkową
Odpowiedz
dobra strona internetowa potrafi zdziałać cuda, ale trzeba też zadbać o pozycjonowanie
Odpowiedz
Moją stroną zajmuje się Agencja Babilon Media i powiem szczerze, że od kiedy rozpoczęli swoje działania widzę o wiele większy ruch w moim biznesie. Wzrosła ilość zapytań ofertowych, co bardzo mocna przekłada się na sprzedaż, a to mnie cieszy najbardziej. Uważam, że w tych czasach strona to konieczność!
Odpowiedz
Czekam na informacje jak wygląda sytuacja?

Są efekty pozycjonowania?
Są z tego klienci?
Odpowiedz
Z pozycjonowania zawsze są klienci. Bez tego nasz sklep top-suple.pl w ogóle by nie funkcjonował. Kilkanaście fraz w Top 10 daje przełożenie na sprzedaż.
Odpowiedz
A dlaczego tak niektórzy uogólniają? Przecież strona internetowa to nie tylko ułatwienie dla klienta, ale również dla firmy, kiedy klient może zobaczyć produkt na stronie i go zamówić, pracownicy mają dużo mniej roboty. To jest XXI wiek dązymy do optymalizacji procesów, a nie do ich utrudniania. Warto jak ktoś buduje stronę skorzystać z usług dobrej firmy w tym zakresie broker-media.pl powód jest oczywisty im strona będzie zbudowana na wyższym poziomie tym my ewentualnie więcej jestesmy wstanie zaoszczędzić oraz jednocześnie zarobić w przyszłości, wizerunek firmy również wzrasta, a to chyba same korzyści. A ci co twierdzą dalej, że internet to nadmuchana bańka niech lepiej się obudzą.
Odpowiedz
Mi postawienie strony nie dało wiele, ale prowadzenie bloga - bardzo dużo. To dlatego, że stronę traktowałem dodatkowo (żeby "szewc bez butów nie chodził"), a na blogu się skupiałem. Ale jeśli potraktujemy "stronę internetową" bardziej ogólnie - jako jakikolwiek serwis internetowy - to tak, dało mi to większość klientów jakich miałem.
Odpowiedz
Jak to w życiu bywa jedni potrafią stronę wykorzystać do pozyskania klientów inni nie.
Są ludzie którzy najbardziej dochodowy biznes potrafią w krótkim czasie położyć. A są tacy którzy zarabiają tam gdzie wydawałoby się to niemożliwe.
Obliczaj zużycia paliwa za pomocą kalkulatora spalania paliwa
Odpowiedz
(10.02.2014, 15:37)kreatorem napisał(a):  Mi postawienie strony nie dało wiele, ale prowadzenie bloga - bardzo dużo. To dlatego, że stronę traktowałem dodatkowo (żeby "szewc bez butów nie chodził"), a na blogu się skupiałem. Ale jeśli potraktujemy "stronę internetową" bardziej ogólnie - jako jakikolwiek serwis internetowy - to tak, dało mi to większość klientów jakich miałem.

Ja sądzę, że blog to dobry pomysł ale jako uzupełnienie strony, a nie na odwrót
Odpowiedz
A widzisz, zuza166, a u mnie takie rozwiązanie właśnie się sprawdziło. Zainstalowałem newsletter i gdy potrzebowałem klientów, puszczałem e-mail z ofertą. Raz na 2-3 miesiące. A poza tym szły inne, tematyczne e-maile. I takie rozwiązanie działało dobrze, ale trzeba było najpierw tego bloga rozkręcić i czytelników zdobyć.
http://kreatorem.pl - sam stwórz swoją firmową stronę internetową
Odpowiedz
Newsletter był na blogu? Nie wiedziałam, że tak się da. A stosowałeś do tego jakieś fanpage?
Odpowiedz
Oczywiście, że strona internetowa przynosi klientów oczywiście dobrze wypozycjonowana, no i dobrze zaprojektowana, ale od tego już trzeba grafika. Moja stronę projektowała świetna graficzka, mogę podać namiary. Klient zazwyczaj szuka ofert na stronie, wiadomo cennik czym się firma zajmuje, a dopiero potem szuka kontaktu.
Odpowiedz
Sama strona nic nam nie da ale dobry program afiliacyjny już jak najbardziej tak. Sieć afiliacyjna to nic innego jak programy partnerskie, które organizowane są przez różne firmy, w których uczestniczy właściciel strony internetowej i których celem jest rozpropagowanie produktu czy usług wśród internautów. Jest on o tyle skuteczny, że nie jest to reklama nachalna, która sprawia, że czytelnik od razu się wyłącza, blokuje ją, bądź po prostu nie ufa treści. Bardzo dużo wiedzy na ten temat możemy uzyskać z artykułu. spam
Odpowiedz

Ostatnie tematy użytkownika palon
WątkiDataOdpowiedzi
Reklama 3D na wystawie?07.08.2014, 14:2013
Ochrona danych osobowych22.11.2013, 16:520
Organizacja konferencji w Bieszczadach30.10.2013, 10:376
Organizacja konferencji w Bieszczadach30.10.2013, 10:370
Dobra pożyczka17.08.2013, 13:0253

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Biznes Forum

Forum biznesu i finansów. Masz dobry pomysł na biznes? Dobrze trafiłeś! Na biznes forum zawsze znajdziesz pomoc. Wejdź również na nasze forum finansowe by się poradzić, podpowiemy Ci jakie oferty finansowe możesz wybrać, aby zwiększyć swoje zyski.

Linki

• Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom