• Forum finansowe oraz biznes forum poruszające tematyki takie jak: inwestycje, finanse, biznes, pomysły na biznes, własna firma, konta bankowe. W tym miejscu możesz zdobywać wiedzę ze świata finansów i biznesu lub dzielić się i wymieniać własnymi doświadczeniami, zawierać nowe znajomości biznesowe. Dołącz do nas :) Pozdrawiamy

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Stadion narodowy ?
Słyszeliście już o jego zamknięciu na sobotni mecz ? Nie dość iż tak duży, zaawansowany oraz drogi obiekt już mógł zwracać się, to będzie zamknięty, nam narobi się dużego obciachu w Europie a kibice wyjdą z tego co weim i tak na manifestacje w sobotę. Czasem nasuwa się mi pytanie: dlaczego jesteśmy tak nieudolni w organizacji czegokolwiek...
Odpowiedz

Jak to nasza kochana Polska .Zawsze znajdzie się kilka niekompetentnych osób które coś tam na wywijają.Takie prawo i przepisy ,więc trzeba ich przestrzegać.
Odpowiedz
No nie słyszałem o tym, no ale ostatnio huczne otwarcie, no a teraz nagle już na mecz nie chcą wpuścić?

Wstyd!
Odpowiedz
Ta sytuacja, która miała miejsce była kosmiczna. Ja w ogóle można było dać taką plamę. Akurat pogoda położyła wszystkich na łopatki. Ktoś nie przewidział, że będzie padać? Nie oglądali pogody? Wstyd mi za tych którzy nie potrafili tego dopilnować.
Odpowiedz
Nie ma się co dziwić Wink Stadion jest jeszcze nie ukończony. Do zakończenia inwestycji z tego co czytałem potrzeba jeszcze kilkanaście milionów złotych. Może wtedy zbudują i poprawią te wtopy. Ale masakra co się ostatnio działo na tym meczu w pierwszym dniu. Wstyd na całego :/
Odpowiedz
Nawet nie wiedziałem że jest oficjalnie nieukończony Smile Z tego co widziałem w TV to nasz stadion ma super innowacyjny system anty powodziowy odprowadzający nadmiar wody specjalnie na schody przy okazji zadowolonych kibiców opuszczających stadion Smile cieszmy się że w ogóle mamy stadion narodowy Smile tak poważnie trochę więcej optymizmu Smile
Odpowiedz
tylko co nam po tym super stadionie,jak potrzeba to i tak nie spełnia swojej roli.
Odpowiedz
Ale bez przesady,doceńmy pracę robotników oraz wykonawców ,którzy wznieśli to dzieło.A niby dlaczego nie spełnia,to raczej pytanie do ludzi odpowiedzialnych za obsługę oraz rozwój tego przedsięwzięcia.
Odpowiedz
Stadion narodowy widocznie ma złego menagera ponieważ on w większości decyduję co jak i kiedy ma się odbyć i właśnie też dzięki niemu stadion powinien się zwracać a tak nie jest..

Ostatnie tematy użytkownika Marcin
WątkiDataOdpowiedzi
Autosurf09.02.2012, 11:434
Firma przez internet09.02.2012, 11:3628
Czasy Palikota ?09.02.2012, 11:185
Zakładanie firmy przez internet05.11.2011, 12:039

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Biznes Forum

Forum biznesu i finansów. Masz dobry pomysł na biznes? Dobrze trafiłeś! Na biznes forum zawsze znajdziesz pomoc. Wejdź również na nasze forum finansowe by się poradzić, podpowiemy Ci jakie oferty finansowe możesz wybrać, aby zwiększyć swoje zyski.

Linki

• Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom