• Forum finansowe oraz biznes forum poruszające tematyki takie jak: inwestycje, finanse, biznes, pomysły na biznes, własna firma, konta bankowe. W tym miejscu możesz zdobywać wiedzę ze świata finansów i biznesu lub dzielić się i wymieniać własnymi doświadczeniami, zawierać nowe znajomości biznesowe. Dołącz do nas :) Pozdrawiamy

Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sposób na nowy lub powiekszenie obecnego sklepu internetowego
Chciałbym podzielić się rzeczą, którą znalazłem w internecie,

czy to dobra opcja?
podobno to autorska dystrybucja darmowego oprogramowania przeznaczona na silniki sklepów internetowych z hurtownią internetową. Integracja sklepu z hurtownią
Bez dodatkowych nakładów finansowych można stać się nabywcą oprogramowania, bezinteresownie wspomagajacego domowy budżet, jak dla mnie to godny polecenia pomysl.
Odpowiedz

bardzo ciekawe podejście, na pewno wezmę to pod uwagę w organizowaniu mojego przyszłego biznesu dzięki Smile
Odpowiedz
Naprawdę pomocne. na pewno skorzystam.
Odpowiedz
Jeżeli chcecie powiększyć lub odświeżyć swój sklep internetowy, to polecam gorąco profesjonalną firmę, ktora stworzy Wam strony internetowe radom. Na pewno to pomoże Waszej firmie.
Odpowiedz
czy ktoś w ogóle testował to oprogramowanie
Odpowiedz
Np nasz sklep ma integrację z Subiektem. Sprawdza się znakomicie. Do tego integracja z kurierem i obsługa staje się prawie automatyczna.
Odpowiedz
ja natomiast do sprzedazy na allegro moge polecic http://www.aukcjoner.pl/ - duzo pomocny narzedzi Smile
Odpowiedz
Jeśli chodzi o sklep internetowy, to wydaje mi się, że warto zlecić wykonanie systemu doświadczonej firmie informatycznej. Można wtedy zastosować różne funkcjonalności i dopasować ich działanie do potrzeb. Istniejące już systemy oferują rozwiązania bardzo standardowe. Ale jeśli to ma być tylko zajęcie dorywcze, to wystarczy i to.
Odpowiedz
Jak dla mnie najlepszym sposobem na usprawnienie firmy jest jest rozwój. na przykład wprowadzenie do sklepu internetowego większej liczby fajnych produktów. Niezbędnym wtedy może okazać się wzięcie kredytu. Znalazłem w sumie ostatnio fajny blog finansowy, który pomaga mi w prowadzeniu własnej firmy i często do niego zaglądam. Wejdźcie sobie na http://moneye.pl i sami zobaczcie jakie fajne i przydatne informacje można tam przeczytać.
Odpowiedz

Ostatnie tematy użytkownika teknoid
WątkiDataOdpowiedzi

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Biznes Forum

Forum biznesu i finansów. Masz dobry pomysł na biznes? Dobrze trafiłeś! Na biznes forum zawsze znajdziesz pomoc. Wejdź również na nasze forum finansowe by się poradzić, podpowiemy Ci jakie oferty finansowe możesz wybrać, aby zwiększyć swoje zyski.

Linki

• Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom