• Forum finansowe oraz biznes forum poruszające tematyki takie jak: inwestycje, finanse, biznes, pomysły na biznes, własna firma, konta bankowe. W tym miejscu możesz zdobywać wiedzę ze świata finansów i biznesu lub dzielić się i wymieniać własnymi doświadczeniami, zawierać nowe znajomości biznesowe. Dołącz do nas :) Pozdrawiamy

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
skuteczny monitoring czasu pracy
coraz więcej firm przechodzi na programy do autoamtycznego sprawdzania czasu pracowników, np za pomocą karty z chipem lub logowania do programu

a wy co stosujecie?
Odpowiedz

Moja firma ma specjalny program na którym trzeba się zalogować i na bieżąco na nim pracować, więc pracodawca widzi nie tylko, że pracownik się pojawił, ale i czy wypełnia swoje obowiązki.
Odpowiedz
U mnie w pracy nie ma żadnej kontroli czasu pracy poza oczywiście takim czy praca jest wykonana Wink na tej podstawie pracodawca stwierdza czy ktoś pracował czy nie
Odpowiedz
 Podziękowali: len
Najważniejsza jest efektywność pracownika, a nie ile czasu potrzebował na wykonanie zadania.
Odpowiedz
Mogę polecić fajny program online ale bardziej do sprawdzania ile marnuję się czasu w sieci np timecampgo.pl, kiedyś widziałem coś lepszego ale teraz nie mogę znaleźć.Może podacie jak sprawdzacie u siebie efektywność, jeśli oczywiście to sprawdzacie Smile bo warto zapewniam.
Odpowiedz
Zgadza się, liczy się efektywność pracy a nie ilość godzin spędzonych przy komputerze. Nowoczesne firmy np. informatyczne zdają sobie sprawę z tego, że każdy pracownik ma swój tryb pracy i zamiast kontrolować godziny, kontrolują postęp projektu.
Odpowiedz
Również się pod tym podpisuje, każda osoba na swój rytm pracy i najważniejsza jest efektywność, a nie wieczna kontrola
Odpowiedz
My też mamy system, do którego wpisujemy co zostało wykonane i w jakim czasie. A jeśli chodzi o punktualne przychodzenie i wychodzenie z pracy - wszystko widać po tym, o której godzinie pracownik pojawia się na Skypie Wink Firma jest niewielka i trudno to przeoczyć Wink
Odpowiedz
Dokładnie, efektywność to podstawa sukcesu firmy, dlatego warto pogłębiać swoją wiedzę w kwestii skutecznego zarządzania czasem i wydajnością pracowników, aby efekty faktycznie mogły być na oczekiwanym poziomie.
Odpowiedz
(14.05.2013, 09:40)len napisał(a):  Najważniejsza jest efektywność pracownika, a nie ile czasu potrzebował na wykonanie zadania.

Zgadzam się. Jeśli istnieją jakieś systemy, które to sprawdzą, to super Wink A poważnie, to najważniejsze są rezultaty, odpowiednia organizacja czasu pracy, wydajność. Myślę, że gdyby pracownik spóźniał się do pracy kilka minut, ale pracował bardziej efektywnie od tego, który jest na czas, to pracodawca przymknąłby oko Wink
Odpowiedz
Też tak sądzę, lepiej monitorować ilość wykonanych zadań i ich jakość a nie czas pracy
Odpowiedz
To zależy jak rozliczany jest pracownik, z godzin, z wykonania zleconej pracy, projektu?
Odpowiedz
Szczerze polecam oprogramowanie Rescue Time, bardzo przydatne do osobistego użytku jak i do mierzenia efektywności pracowników.
Odpowiedz

Ostatnie tematy użytkownika trupcio
WątkiDataOdpowiedzi
intranet w firmie?08.04.2013, 10:523

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Biznes Forum

Forum biznesu i finansów. Masz dobry pomysł na biznes? Dobrze trafiłeś! Na biznes forum zawsze znajdziesz pomoc. Wejdź również na nasze forum finansowe by się poradzić, podpowiemy Ci jakie oferty finansowe możesz wybrać, aby zwiększyć swoje zyski.

Linki

• Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom