• Forum finansowe oraz biznes forum poruszające tematyki takie jak: inwestycje, finanse, biznes, pomysły na biznes, własna firma, konta bankowe. W tym miejscu możesz zdobywać wiedzę ze świata finansów i biznesu lub dzielić się i wymieniać własnymi doświadczeniami, zawierać nowe znajomości biznesowe. Dołącz do nas :) Pozdrawiamy

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Skuteczna reklama z dochodem pasywnym
Star 
Witam.
Jak Zarabiać ? Jak reklamować swój biznes ?
O co chodzi ?
W Traffic Monsoon kupujesz konkretne produkty reklamowe i uzyskujesz % z zysków. Co więcej każdy uczestnik Traffic Monsoon może wykupić ów reklamę na własne potrzeby i przekonać się o jej skuteczności. Reklamy te pojawiają się nie tylko na samej stronie TM ale tez na "zaprzyjaźnionych" stronach. W chwili obecnej swoje reklamy wykupiły takie firmy jak Tesco czy BMW.

Ile to kosztuje ?
W systemie zakupujemy AdPacki po 50$, które zarabiają dla nas 1$ dziennie i wygasają po 55 dniach czyli po wygenerowaniu 55$ czyli 110%. Kupując AdPack otrzymujesz 20 kliknięć w Twój baner + 1000 kredytów wymiany ruchu Nie są to "suche" wejścia.- każda osoba oglądająca reklamy jest potencjalnym konsumentem produktów firmy która się reklamuje.
Dla niektórych jest to zbyt prosty sposób zarabiania pieniędzy, tzw. 3xW: wchodzisz, wkładasz, wyjmujesz, niemniej jednak nie można się oszukiwać pod pewnymi względami. Tak został skonstruowany program i jest jego niezbędna część dla prawidłowego działania w stronę, uwaga? ciągłego rozwoju. Możesz już powoli zadawać sobie pytanie : ?No dobra, ale skąd bierze się dodatkowe 5 $ dla moich zakończonych adpacków??

Ryzyko ?
Gdybym twierdził, że w Traffic Monsoon nie ma ryzyka, mógł byś zakończyć czytanie tej wiadomości.
Programy tego typu charakteryzują się wysokim stopniem ryzyka, które może być nieuniknione. W tygodniu powstaje pewnie parę takich programów jednocześnie, kończąc żywot innych.  Z drugiej strony mawia się, że ?Inwestycja nigdy nie jest ryzykowna. To sposób myślenia inwestora jest ryzykowny?. Zanim zwiąże się w jakikolwiek sposób z programem tego typu powinno się dokładnie przeanalizować wiele czynników: historię właściciela, doświadczenie w tej branży, poprzednie jego firmy, opinie ludzi itp. Jest większa grupa ludzi, którzy bez zastanowienia pakują swoje ostatnie często wielotysięczne oszczędności bez jakichkolwiek prób weryfikacji firmy. Nigdy nie powinno się inwestować środków, które są niezbędne do życia. Większość ludzi łamię te zasadę wierząc w kolorowe banery i obietnice osób, które proponują im tego typu programy. Nie zapominajmy też o tym, że w regulaminie jest jasno zapisane ?Firma dzieli się udziałem z zysków. Jeżeli nie ma zysków to się nie dzieli?
Czy TM jest piramidą finansową ?
Oczywiście, mógłbym mówić Ci, że Traffic Monsoon piramidą nie jest, jednak nie mam tu 100 % pewności, tak samo jak nie mam pewności, że nią jest. Z czysto prawnego punktu widzenia działalność piramid finansowych w USA jest zakazana i Traffic Monsoon pod tym kątem piramidą nie jest, jednak dla Ciebie lepiej będzie, kiedy przyjmiesz wariant najmniej optymistyczny ? wtedy będziesz liczył się z ryzykiem i zrozumiesz na czym ono polega. ( firma zarejestrowana w USA stan UTAH
Sprawdź  Tutaj !  ).
Jak rozpocząć ?
Naprawdę jest mi trudno wytłumaczyć cały zarys TM. Na czym polega itd. pisząc tutaj posta . Dlatego jeśli dotrwałeś  do końca i wzbudziło to co napisałem trochę kontrowersji, chęci proszę o kontakt w prywatnej wiadomości.

(Proponował bym rozmowę przez telefon, skype czy też prywatne spotkanie jeśli nie dzieli nas milion km. [img=16x19]file:///C:\Users\Kamil\AppData\Local\Temp\msohtmlclip1\01\clip_image001.gif[/img] 

Pozdrawiam.
Odpowiedz

Przedstawiłeś bardzo ciekawą i zarazem korzystną ofertę z reklamą o dochodzie pasywnym.
Słyszałem o Traffic Monsoon , znają się na tym co robią. Nikt nigdy nie miał żadnych problemów z tą firmą.
Odpowiedz
Z tego co mi wiadomo to TM to już jest scamem przecież.
Odpowiedz
Nie wiem skąd masz takie informację, ale firmy scamy to firmy, które nie wypłacają pieniędzy, a TrafficMonsoon wypłaca wszystkie w kilkanaście sekund.
Odpowiedz
Dokładnie tak jak piszesz Tomek, dlatego chyba koledzy coś się pomyliło.
Albo ktoś mu źle powiedział.
Odpowiedz
No pewnie że TrafficMonsoon wypłaca pieniadze. Wpisz sobie w google i tam masz informacje o tym że wypłacają bez problemu.
Odpowiedz
Ja również nie słyszałem żeby ta firma oszukiwała i nie wypłacała pieniędzy.
Odpowiedz
No naprawde dziwne informacje mają ludzie, albo poprostu jest to konkurencja.
Odpowiedz
Możliwe że konkurencja, bo napisali i przestali się coś udzielać. Tak więc bardzo możliwe że ludzie tak piszą bo to konkurencja.
Odpowiedz

Ostatnie tematy użytkownika JedrekC
WątkiDataOdpowiedzi

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Biznes Forum

Forum biznesu i finansów. Masz dobry pomysł na biznes? Dobrze trafiłeś! Na biznes forum zawsze znajdziesz pomoc. Wejdź również na nasze forum finansowe by się poradzić, podpowiemy Ci jakie oferty finansowe możesz wybrać, aby zwiększyć swoje zyski.

Linki

• Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom