• Forum finansowe oraz biznes forum poruszające tematyki takie jak: inwestycje, finanse, biznes, pomysły na biznes, własna firma, konta bankowe. W tym miejscu możesz zdobywać wiedzę ze świata finansów i biznesu lub dzielić się i wymieniać własnymi doświadczeniami, zawierać nowe znajomości biznesowe. Dołącz do nas :) Pozdrawiamy

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Skrypt pod sklep
Jaki skrypt polecacie na postawienie sklepu internetowego? Darmowy i płatny mnie interesuje.
Odpowiedz

Witam,

Na wstępie na żadnym forum nie dowiesz się jaki skrypt wybrać! dlaczego?

Wszędzie każdy gada na każdego i każdy chwali swój. Ja osobiście też miałem z tym duży problem i swój sklep fryzjerski miałem zmieniany na 4 różnych oprogramowaniach. W końcu znalazłem skrypt SOTE 6 i jestem w pełni zadowolony.

Kosztuje około 2000 zł i trzeba liczyć około 1000-2000 zł na ładną grafikę. Można zrobić samemu ale trzeba się trochę znaćSmile Dobrze się pozycjonuje, ma fajne możliwości i mam wiele możliwości jeśli chodzi o łączenie z innymi aplikacjami ( porównywarki, programy płatnicze itd)
Odpowiedz
Myślę że dobrym rozwiązaniem są skrypty e-commerce ,wszystkie darmowe skrypty lub używane przez większą grupę przedsiębiorców są dobrym rozwiązaniem,zależy jaki sklep stawiamy i jakie oczekiwania mamy z nim związane.
Niektórzy pewnie uważają że dobrym rozwiązaniem jest stworzenie całości od podstaw,ale zwrócimy uwagę na aktualizacje taki np pretashop jest dobrym rozwiązaniem ,a co jeśli firma która wykonywała nam sklep zwija się z rynku ,zostajemy na lodzie ,często jest tak że inni programiści nie zgadzają się na zlecenia których nie wykonywali ,więc nie łatwo jest znaleźć specjalistę który doda funkcjonalności oraz zabezpieczy sklep ,bo przecież co jakiś czas trzeba wprowadzać nowe zabezpieczenia .
Odpowiedz
Preta Shop jest w tym momencie najbardziej popularnym oprogramowaniem ,ale czy najlepszym ?
Odpowiedz
Tomato Cart, Quick Cart oraz Open Cart.

Ja bym sie skupil na tych 3 skryptach i wybral najlepszy pod moje oczekiwania.

Pozdrawiam
Odpowiedz
Home ma gotowe skrypty, gdzie z hostingiem i domeną od razu zakładasz sklep internetowy.
Odpowiedz

Ostatnie tematy użytkownika QASKU
WątkiDataOdpowiedzi