• Forum finansowe oraz biznes forum poruszające tematyki takie jak: inwestycje, finanse, biznes, pomysły na biznes, własna firma, konta bankowe. W tym miejscu możesz zdobywać wiedzę ze świata finansów i biznesu lub dzielić się i wymieniać własnymi doświadczeniami, zawierać nowe znajomości biznesowe. Dołącz do nas :) Pozdrawiamy

Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Serwis internetowy jaki ?
Kombinuje jakby tu sobie dorobić na boku z 1000zł miesięcznie i wpadłem na pomysł zrobienia pewnego serwisu internetowego. Co proponujecie ?
Odpowiedz

Haha uwielbiam takie wypowiedzi. Ktoś sobie myśli, że zrobi coś i od razu będzie zarabiał po 1000 zł. miesięcznie.

E-biznes to nie jest łatwa rzecz. Po pierwsze w Polsce jest już masa różnych portali internetowych, więc cięzko będzie się przebić. Po drugie, koszty uruchomienia i eksploatacji - samo stworzenie serwisu to koszty od tysiąca złotych w górę. Po drugie, aby zarabiać, musisz mieć ruch, który od razu nie będzie ogromny.
Odpowiedz
Zgadzam się z postem powyżej. Pomysł jest indywidualny, mogę Ci podać swój, ale czy gwarancję zysków dostaniesz ? Prostę że nie, bo nie wiesz dokładnie jak to zrobić Wink
Odpowiedz
tego nie rozumiem `wpadłem na pomysł zrobienia pewnego serwisu internetowego`

wpadłes na pomysł portalu i pytasz co zrobic?
Odpowiedz
Hehe wpadłeś na pomysł żeby coś zrobić ale masz pomysł na tematykę? Tongue
Odpowiedz
Dzisiaj, tak jak piszą poprzednicy nie tak prosto jest z tymi serwisami. Duża konkurencja na rynku i przede wszystkim nie wydaje mi się, żeby takie dochody o jakich piszesz osiągnąć w szybkim czasie. Na to potrzeba co najmniej wydaje mi się roku albo dwóch, bo wiadomo zarobić można ale pod warunkiem, że jest to coś ciekawego i ma dużą oglądalność. Więc jaki to jest ten Twój pomysł? Chyba nie liczysz, że tutaj ktoś Ci coś konkretnego podpowie w tym temacie? Wink a skoro wpadłeś na pomysł to może po prostu go tutaj po krótce przedstaw, a powiemy Ci co o tym myślimy Smile
Odpowiedz
Mario co to ma być ze serwis? z czym? Jakiś sklep internetowy? blog czy portal?
1000 zł - hoho niezłą poprzeczkę sobie postawiłeś, tym bardziej, że masz dopiero w planach założenie jakiegoś jak to piszesz serwisu. Kiedy chcesz osiągnąć taki dochód? W ile czasu?
Fajne i popularne są teraz ostatnio coraz bardziej różne blogi internetowe, np kulinarne czy o modzie, ale trzeba dobrze umieć to zareklamować, żeby faktycznie była duża oglądalność. Trochę to w tym świecie nie sprawiedliwe, tak nawiasem mówiąc, bo zwykły człowiek małe ma szanse i musi się bardzo czymś wyróżniać, a taka pseudo gwiazda np Anna Mucha, prowadzi swój blog i jeszcze płacą jej grubą kasę ze reklamy, bo co chwile coś poleca...
Odpowiedz
Jeżeli pytasz nas o pomysł to raczej nikt takiego Ci nie przedstawi Wink Więc nakreśl miej więcej co byś konkretnie chciał otworzyć, a doradzimy czy faktycznie jest sens w to inwestować i wchodzić.
Też bym skłaniał się ku specjalistycznym witrynom. Tych ogólnych jest już przesyt.
Odpowiedz
Hmmm nie masz pomyslu... wczoraj cos wymyslilem ale mi sie zapomnialo... Smile
Generalnie najpierw musisz sobie odpowiedziec na pytania:
1. Znam sie wystarczajaco na internecie
2. Jestem w stanie zrobic www
3. Stac mnie na ewentualnego webmastera/admina
4. Posiadam fundusze na reklame

Musisz miec swiadomosc, ze ebiznes to nie taki latwy kawalek chleba jak w latach 90 minionego wieku. Wszystkiego jest juz za duzo a nawet dobre projekty upadaja ze wzgledu na zbyt mala wytrwalosc wlasciciela lub brak ruchu.
Dodatkowo dobrze byloby gdybys znal sie na jakiejs dziedzinie okreslonej. Wtedy byloby latwiej sporzadzic kompletny projekt, znalezc kontakty i trafic w zapotrzebowanie rynku.
Odpowiedz

Ostatnie tematy użytkownika Marioo90
WątkiDataOdpowiedzi
Który pomysł zrealizowany? TU PISZCIE!29.08.2011, 19:331
Zakład fotograficzny29.08.2011, 19:3114
Pełen etat i DG ?29.08.2011, 19:282
System w sprzedawanych komputerach29.08.2011, 19:266
Projektowanie grafiki i www - Umowa o dzieło czy DG?29.08.2011, 19:247

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Biznes Forum

Forum biznesu i finansów. Masz dobry pomysł na biznes? Dobrze trafiłeś! Na biznes forum zawsze znajdziesz pomoc. Wejdź również na nasze forum finansowe by się poradzić, podpowiemy Ci jakie oferty finansowe możesz wybrać, aby zwiększyć swoje zyski.

Linki

• Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom