• Forum finansowe oraz biznes forum poruszające tematyki takie jak: inwestycje, finanse, biznes, pomysły na biznes, własna firma, konta bankowe. W tym miejscu możesz zdobywać wiedzę ze świata finansów i biznesu lub dzielić się i wymieniać własnymi doświadczeniami, zawierać nowe znajomości biznesowe. Dołącz do nas :) Pozdrawiamy

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Schody z prawdziwego drewna
Czy Waszym zdaniem warto jest zainwestować w takie schody z prawdziwego drewna do domu? Widziałem ostatnio u znajomego i prezentują się niesamowicie luksusowo. Czy ktoś może wie jaki byłby koszt zamontowania ich u siebie?
Odpowiedz

Bardzo fajnie się prezentują takie schody. Ja ostatnio remontowałem swoje mieszkanie oraz zmieniałem wystrój. Trafiłem w internecie na takie eleganckie classicflame.pl/kominki-elektryczne i wiedziałęm że muszę mieć taki jeden w swoim mieszkaniu. Prawdziwego nie mogłem mieć bo mieszkam w bloku, ale taki elektryczny w zupełności mi wystarczySmile A wam jak się podoba takie rozwiązanie? Chcielibyście mieć taki kominek w swoim domu?
Odpowiedz
Każde schody to inne dzieło, gatunek drewna, wykonawca, kosztują nawet 10 tys.
Odpowiedz
Drewniane schody z pewnością mogą sięgnąć takiej kwoty. Mi w drewnianych przeszkadza jedno - skrzypią, a tego dźwięku nie znoszę. Wolałabym już betonowe lub metalowe. ;-) A co do kominka, to jeśli już bym się decydowała, to na biokominek, nie elektryczny. Równie dobrze można sobie zrobić taki wygaszacz ekranu na laptopie. ;-)
Odpowiedz
Drewniane trzeba umieć zrobić. Daje się specjalne podkładki, które załatwiają sprawę. Ale te betonowe, o których piszesz też mogą wyglądać świetnie, jeśli są wykonane z betonu architektonicznego. Jestem ogólnie fanem łączenia betonu i drewnaSmile
Odpowiedz
za całkiem niewielkie pieniądze można uzyskać taki efekt jak przy drewnianych okładzinach stosując te z paneli. Nie wiedziałam o tym, póki znajomy nie zrobił. Technologia Quickstep polega na doklejeniu paneli (wybór kolorów ogromny http://podlogi24.net/quick-step-map-896-...l_471.html ) i wykończeniu ich specjalnymi listwami które wykańczają idealnie i nadają cały urok schodom. W połączeniu np. z podłogą w tym samym kolorze powodują wspaniały efekt.
Odpowiedz
Raz jeszcze - świetne schody ma Prudlik. Schody powinny być drewniane, trwałe i efektowne. No i akurat te kwestie moim zdanime są kluczowe.
Odpowiedz
Koszty na pewno duże, ale efekt naprawdę super :-)
Odpowiedz
zgadza się, wygląda to zdecydowanie świetnieSmile
Odpowiedz

Ostatnie tematy użytkownika muniek
WątkiDataOdpowiedzi
Wywiad z sitodrukarzem z pasji03.11.2017, 08:080
Jaka firma do outplacementu11.10.2017, 13:351
Prezenty biznesowe na święta17.09.2017, 09:363
Przepis na kalafiora06.08.2017, 11:482
Wypożyczalnia samochodów w Krakowie31.05.2017, 08:001

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Biznes Forum

Forum biznesu i finansów. Masz dobry pomysł na biznes? Dobrze trafiłeś! Na biznes forum zawsze znajdziesz pomoc. Wejdź również na nasze forum finansowe by się poradzić, podpowiemy Ci jakie oferty finansowe możesz wybrać, aby zwiększyć swoje zyski.

Linki

• Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom